Wpis z mikrobloga

Mirasy ze śląska.

Mam wielką prośbę.
Znajomy stolarz ze śląska szuka zleceń - kuchnie, meble, schody, drzwi robi świetne.
Wszystko co z drewna i sklejki ogarnie na światowym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było - ostatnio gorzej ze zleceniami bo miał trochę problemów rodzinnych, dwa zupełnie nie wie co to reklama.
Co do jakości - mogę poświadczyć swoimi wykopowymi orderami (ʘʘ)

#katowice #chorzow #rudaslaska #sosnowiec #bielskobiala #slask
#praca #stolarstwo #stolarz #remontujzwykopem #remont #meble #drewno #kuchnia
hufosterex - Mirasy ze śląska.

Mam wielką prośbę.
Znajomy stolarz ze śląska szuka...

źródło: comment_oWF9pltwaOryB2lPq2CEYNQpcnyBvipo.jpg

Pobierz
  • 30
@hufosterex: ogarnij kogoś z dobrą kamerą i statywem, nagranie efektów roboty z dobrym oświetleniem i jakąś chwytliwą muzyką zrobi robote, a jeśli robi to jakościowo to wszystko samo się obroni
@hufosterex: Raczej taki film promocyjny, jego najlepsze najbardziej widowiskowe prace, dobry fotograf/montażysta tak to zrobi, że potem taki film wrzucony na jakaś strone czy fanpeja to najlepsza reklama. Samo prowadzenie marketingu na jutubie teraz to też niezły pomysł ale wymaga dużo poświęcenia. Jakieś tam nagrania typu zabudowa kuchni z drewna time lapse, potem efekty końcowy z profejsonalnymi zdjęicami i zachwyty klientów + skrótowe tłumaczenie użytych technologii i opowiadanie o drewnie. Ja
@catsky: Zrobiłbym z niego takiego youtubera, bo jestem trochę into marketing, ale to niestety wiążę się z ogromem pracy (i kosztami które musi teraz ciąć). Ale może ja mu coś sklecę ;)
@hufosterex: No najlepiej jak ktoś z boku się tym zajmie, bo znajomy prowadzi właśnie taką firemkę motoryzacyjną, gdzie w formie vlogów pokazuje ciekawostki i efekty swoich prac, jest z tego bardzo zadowolony bo mówi że to najlepsza forma reklamy, ale ma takie wady że połowę czasu na robotę poświęca na rozstawianie kamer i montowanie tych filmów. Sam się może za 2-3 lata zgłoszę do kilku usług do nowego mieszkania, które mi