Wpis z mikrobloga

W gorących jest wpis użytkownika @TrzyWesoleOgorasy który pokazuje ewidentny błąd na etykiecie marmolady (suma składników produktu przekracza 100%) a co jest w komentarzach? Dwa najbardziej plusowane komentarze (ponad 1000 plusów):
1. użytkownika @tomeczek11 który nie odróżnia procentów od gramów, wg. którego w jednym produkcie może być 108% składników i bardzo tego broni (1209 plusów na moment tworzenia wpisu przeze mnie)
2. użytkownika @uabit który nie odróżnia składu procentowego od tego że na 100 gramów produktu zużyto ponad 100 gramów surowca, w dodatku podważa inteligencję OPa (1618 plusów na moment tworzenia wpisu przeze mnie)

Oczywiście w komentarzach jest masa osób które myślą i przyznają rację OPowi ale nie brakuje też kretynów.

Ludzie, jeśli do 100g wody wlejemy 8g soku to nasz napój nie będzie miał 108% składników, tylko wody będzie ~92,6% a soku ~7,4% soku, czyli w sumie 100%.

Od dziś nie dziwią mnie wyniki na maturze z matematyki podstawowej na poziomie 15%.

#gotujzwykopem #mirko #dzbany #januszematematyki
Zwykly_Czlowiek - W gorących jest wpis użytkownika @TrzyWesoleOgorasy który pokazuje ...

źródło: comment_fkR4Qo7yYUsxDxasuGZsXVeqNRm9d0KY.jpg

Pobierz
  • 197
@btcmonster:

ty jestes jakis #!$%@?? A jak masz keczup 150g pomidorow na 100g produktu, to mozg ci wtedy eksploduje?


Jak masz 150g pomidorów w produkcie którego masa uszczupli się do 100g to masz w nim i tak max 100% pomidorów, a pewnie mniej bo dodatki. Nie da się mieć więcej niż 100% czegoś zapakowane w jedno pudełko :D

Potem się dziwić że ludzi na kredytach oszukują albo w warzywniaku przy wydawaniu