Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z Was jakiś miniprojektor, który polecacie? Używany będzie tylko wieczorami w sypialni całkowicie wyciemnionej z odległości około 3.5m. Najlepiej gdyby była opcja castowania, albo podłącze chromecasta. Budżet jaki posiadam to 600 zł, chociaż pewnie to mało.
#projektor #kinocebulowe #chinskiecuda
  • 13
@szcz33pan: tak, ale w dalszym ciągu chodzi mi o małe projektory jak Acer c120, Lenovo Pocket Projector czy LG PG60G. Podpiąć do takiego złącza hdmi chromecasta i wszystko z telefonu strumieniować na projektor.
Ale myślałem, że są jakieś chińskie cuda. Nie chcę dużego kloca w sypialni, a telewizora też nie chcę wieszać.
Tzn. mi nie zależy na jakości full hp, ja rozumiem, że takie coś nie bedzie miało mega jakości, ale na jeden- dwa filmy dwa razy w tygodniu to myślę,że cudów nie trzeba. Do żadnej konsoli to używane nie będzie.
@Topev: A co z dźwiękiem? Chyba że jesteś fanem kina niemego.

Dodatkowo to coś ma rozdzielczość 854 x 480. Włącz cokolwiek na youtubie w 480p i delektuj się jakością obrazu...
@Kylphi: głośniki mam osobno, o to nie ma co się martwić :) Natomiast Acer c120, LG PB60G, Sony MP-CL1 ma już 1280 x 800 rozdzielczości czyli chyba już przyzwoicie co nie?
@Topev:
Szczerze te mini projektory pokroju Acera C120 ( swoją drogą operują on natywną rozdzielczością 854 x 480 ) to masochizm w dzisiejszych czasach.
Mam gdzieś chyba zdjęcie porównawcze tego Acera C120 w porównaniu do swojej poprzedniej Optomy HD83 i to jest przepaść ogromna. Obraz kompletnie wyprany, bez jakiejkolwiek głębi, kontrast jak z TV LCD z początków produkcji.
Nawet rozmiar nie zrekompensuje takiej jakości.
Zdecydowanie szukaj używanej kinówki w tej cenie
@Excalibue: ja na prawdę bardzo bym chciał wybrać normalny rzutnik, ale nie mam na to zwyczajnie miejsca, bo chcę go dać na półkę nad łóżkiem, przez co ma ograniczone miejsce. Jestem już w stanie przeznaczyć na to około 1300 zł. A to wszystko przez to, że nie chce telewizora w sypialni :D
Przeciez sa uchwyty sufitowe, polke mozna dac ciut wieksza, a projektory dlp sa bardzo male.. przynajmniej te budzetowe. Na prawde nie warto sie ograniczac taka blachostką.