Wpis z mikrobloga

Dalej uważacie, że kobiety nie można nigdy, przenigdy, pod żadnym pozorem i w żadnej sytuacji uderzyć? (te pytanie kieruję głównie do spermiarzy, białych rycerzy oraz betacucków). Bo ja na przykład - mimo, że nie jestem osobą agresywną i generalnie brzydzę się przemocą - gdybym był świadkiem sytuacja jak ta z poniższego filmiku to jebnąłbym tej babie w pysk bez zastanowienia... z pięści.


https://www.facebook.com/Treanajohnson21/videos/807612529570997/

#kobiety #rozowepaski #madki #redpill #mgtow
  • 12
@adam-nowakowski: Nie, bicie kobiet nie jest okej na co dzień. Jednak w takich przypadkach jak te, te granice powinny zostać opuszczone, należy się jej mocny cios w mordę. Co do tego, że kobieta jest czarna, bo na pewno będą kolejne komentarze mówiące o tym - tak, jest czarna, ale co z tego? White trashe w Ameryce zachowują się identycznie, albo nawet i gorzej na swoich trailer parkach. To po prostu kwestia
@adam-nowakowski jesli kobiete mozna potraktować po prostu jak slabszego od nas czlowieka to wlasciwie należy ja traktować jak slabszego od nas mężczyznę. Np. Jak podejdzie do nas jakis facet i nas uderzy to mu oddamy nie przejmujac sie tym ze wazy 20kg mniej. A czemu? Bo skoro rozpoczal walke to znaczy ze sila rzeczy uznal ze ta roznica sily mu nie przeszkadza. Niech więc dostanie konsekwencje tej decyzji. Analogicznie powinno byc z
Dalej uważacie, że kobiety nie można nigdy, przenigdy, pod żadnym pozorem i w żadnej sytuacji uderzyć?


@adam-nowakowski:

tak - ludzie nie powinni się bić

jeżeli mężczyzna uderzy drugiego mężczyznę to naturalną reakcją będzie to, że ten mu odda

więc jeżeli kobieta uderzy mężczyznę to powinno być naturalną reakcją, że ten jej odda

jeżeli zaatakowany przez kobietę mężczyzna nie odda kobiecie to ją DYSKRYMINUJE a nie wolno dyskryminować kobiet ze względu na