Wpis z mikrobloga

@geniuu mam takie same wrażenie. Nic od spokojnie 6 lat mnie nie zaciekawilo. Wszystko wydaje sie tskie nudne i nextgenowe, nastawione tylko na dokupowanie dlc lub itemshopy i skrzynki
@geniuu co z tego ze te tytuly wyszły jsk mmnie osobiście nie potrafią wcale zainteresować fabularnie?
Oststni rpg jaki mnie porwal to skyrim, z fpsow to return to castle wolfenstein. I o ile jest kontynuacja wolfa to nie potrafie w to grać bo fabula wydaje sie pisana na sile, mapy powtarzalne i nudne a sterowanie wspomagane akceleracja myszy plywa po ekranie tak ze nie ma zadnego funu z gry.
I tak jest
@vateras131 może dlstego ze proze sapkowskiego za mlodu przeczytałem milion razy i jest po prostu nudna.
No nie oszukujmy sie wiedźmin nie ma nic innowacyjnego lub porywajacego. Tu dziala zwykly sentyment na ktorym kase skosili redzi.
@vateras131 a czyli mam sie modlic do wiedzmina i cdpredow bo w usa gra odniosla sukces? Dla mnie jest nudna i nie wybija sie niczym ponad inne rpgi a to czy naklad szedl w milionach czy setkach nic nie znaczy bo bylo wiele wiele slabych gier z zajebistym pijarem ktore okazywaly sie wywaleniem kasy w bloto (i wiedzmin taki jest).
Takie moje zdanie i nic tego nie zmieni
@Canova:
Nie, nie masz. Po prostu twój argument:

Tu dziala zwykly sentyment na ktorym kase skosili redzi.

I dalsze sugerowanie, że za wysoką sprzedaż odpowiada rodzimy rynek jest inwalidą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poza tym to oczywiste jest, że nie każdemu Wiesiek może przypaść do gustu. Dla mnie np. GTA V jest niegrywalne ale to nie znaczy, że gra jest słaba.