Wpis z mikrobloga

@szajbi_: najgorzej. Naderwane więzadła w kolanie?

Czyli waga jest mniejsza od zakładanej przez Ciebie, skoro taka sytuacja miała miejsce. Jest przynajmniej jakiś pozytyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szajbi_: Jak Ci sie narta mogła nie wypiąć? sama ustawiałaś / wypożyczalnia ustawiała?

Jak to drugie, i podałas im poprawne dane (waga/wzrost/zaawansowanie) to bym do nich z pretensjami jechał. Moje były tak ustawione że jak lekko spadłem to sie nic ine stało, a jak sie #!$%@?łem to po pół sekundy już nie były na nogach...
Za to dwa lata temu prawie noge połamałem, ustawili tak, że jeszcze ciut mocniej skręciliby i
via Android
  • 0
@Rabusek wypozyczalnia. ale uwierz, że nie miałam głowy do tego z takim bólem.
no tak, dobrze sobie zdaje sprawę, że o bezpieczeństwo chodzi, więc nie pomyślałam nawet o tym, żeby kłamać.
To ogólnie mój ostatni zjazd był.. W sensie miał być ( ͡º ͜ʖ͡º) i wcześniej jak glebe zaliczyłam, to się wypięły na luziku. Dlaczego wtedy to nie zadziałało, to nie wiem...
@szajbi_: czyli wypozyczalnia?

jak nic #!$%@?łbym ich za felerny sprzęt. Płacisz gruby hajs (najczęściej) i jeszcze nogi łamiesz xD Ja swoje narty, buty i kijki kupowalem za wartosci 3krotnego wynajmu na tydzień. Jak jedziesz na 3 tygodnie na narty to zakup zwraca sie po jednym sezonie
Byłaś chociaż ubezpieczona? Jak nie to sie odezwij do kogoś obeznanego i spytaj czy da rade od nich coś ugrać, bo to definitywnie nie Twoja,
via Android
  • 0
@Rabusek nie wiem, czy teraz ma to sens... Czy jest po co sie w to bawić, motać, jeździć i potem się okaże, że nic nie ugram. To miałbyć jednodniowy wyjazd. Czysta rekreacja. Zazwyczaj tak na weekend max jeżdżę, bo to nie jest jakiś mój konik, żeby tydzień czy dwa dzień w dzień latać.
@szajbi_: wiesz, zależy jak cenisz swój czas - plus, jeśli raz to Tobie zrobili, to mogą zrobić to komuś jeszcze.

Jak narzeczona znalazła w duzej knajpie w Gdańsku szkło (Pikawa, ścisłe centrum) to manager oferował zrobienie rezonansu magnetycznego żeby uepwnić się że nic nie poszło w przełyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) i oczywiscie zaoferował pokrycie jakichkolwiek kosztów ewentualnego leczenia