Wpis z mikrobloga

@xefreniks231: Mam takiego z niebieskimi wskazówkami. Ostatnio udało mi się założyć do niego bransoletę z innego Lorusa (ten nie ma w sprzedaży takiego wariantu). Powiem Ci, że szanuję, bo sikor przyzwoity w tej cenie. Bardziej się opłaca niż, np. Wostoki.
@Del: Z tym się w życiu nie zgodzę, chyba, żę jakieś kamandirskie i inne, bo Amfibie w swojej cenie są #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fi9o: Mam jedną. Niespecjalnie zadowolony jestem z jakości wykonania, zwłaszcza ze szkiełka. No i przyszła tak rozregulowana, że zegarmistrz kilka razy do niej podchodził, zanim zaczęła mieć jakieś sensowne odchyłki. Ogólnie widać po niej niska cenę i to bardzo.
@Del: Podstawy trzeba znać. ;) Po złożeniu zegarka nie dociera się on nigdzie w magazynie, tylko idzie na handel. Mechanizm dociera się na ręce i po kilku miesiącach Zaczyna być fest rozregulowany i wtedy dopiero idzie na regulację. Tak samo jest z każdą jedną sztuką która jest nowa(sprawdzone na 4 sztukach) ;)
Szkiełko spoko, kosztuje grosze, łatwo się wymienia przez to, że jest wciskane od góry, A ciśnienie pod wodą działające