Wpis z mikrobloga

VII. Revive

No i znowu #emo. Żeby nie było, tylko emo nie będzie. Ale tak się składa że obecnie słucham go najwięcej, więc naturalnie nim się dzielę. Przyjdzie czas na śmieci z innych kubłów. Teraz posłuchajcie co leci z tego. Pozwolę sobie zacytować tutaj ludzi z "please dont cry fest" [bardzo polecam]. Bo jak cytować to od najlepszych. A nie ma lepszych w opisywaniu emo od nich:
Czterech smutnych kolesi udzielających się wcześniej m.in. w Thug X life RIP, Contrail, Cervantes, Astrid Lindgren czy One Trillion Dreams. W przerwie od dorosłego życia lubują się w graniu melodyjnego, emo hc/punka, dorzucając do tego szczyptę shoegaze'u i ogół zainteresowań wszystkich członków wychodzi coś na kształt nerdcore'a, tudzież geekpunk'a. Na koncie demo w całości dostępne do odsłuchu na bandcampie. W drodze nowy materiał.
Banda oczywiście z Poznania. Za dużo materiału chłopaki nie wydali, toć to tylko 4 częściowe demo z kotkiem na okładce. Cholernie słodkim. Jednak materiał to najwyższej jakości śmieci. Nawet do recyklingu oddawać nie trzeba. Od razu można wziąć i korzystać. Z jednej strony mamy strasznie emocjonalnie głębokie teksty, ciężkie w zasadzie. No i oczywiście smutne. Ale z drugiej, chłopaki zamknęli w muzyce i sposobie krzyczenia tyle radości i nadziei że po prostu dodają sił. #przywracajacnadzieje
Grają całkiem dużo, w prawie całej Polsce. Więc po prostu polecam śledzić. Najbliżej na please dont cry 7 w #krakow 9 Marca. O którym już pisałem, ale piszę jeszcze raz. Bo dużo mirków podobno smoka wawelskiego widziało. A taki Revive na przykład dużo ładniejszy. A go już mało mirków widziało.

https://revivepunx.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/revivepunx/

Ocena opisująca Revive - 50/50

Podsumowanie: chciałbym kiedyś poczuć, że mam kontrolę nad tym bagnem co otacza mnie

#punk #poppunk #hardcore #indie #rock #gruparatowaniapoziomu #smieciowamuzyka [Tag z śmieciową muzyką taka jak ta, pewnie jej nie znasz, więc możesz se obserwować w celu "poszerzenia horyzontów" czy jak tam teraz młodzież mówi na marnowanie czasu]
R.....S - VII. Revive

No i znowu #emo. Żeby nie było, tylko emo nie będzie. Ale ta...
  • 2