Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie odnośnie ubezpieczenia OC samochodu jako "młody kierowca-bez zniżek"
Mam samochód sprowadzony z niemiec
1.9 diesel 2001rok w zeszłym roku płaciłem za ubezpieczenie prawie 3000zł!!! Miesięczna pensja na ubezpieczenie samochodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Moje auto warte jest koło 6 tysiecy, a nim będę upoważniony do otrzymania zniżek to jeszcze pare lat, nie mam zamiaru tyle płacić.
I tutaj moje pytanie do was, macie jakies propozycje jak postąpić w takiej sytuacji?
Czy na moim miejscu byście kupili inny samochód mniejsza pojemność.
Dodam też że w tym roku biorę się za remont mieszkania i to na niego pójdą moje oszczędności
#motoryzacja #ubezpieczenie #oc #auto #samochody #podroze #kierowca #pytanie #ankieta #pytaniedoeksperta #diesel
  • 11
@EloMordeczko też nad tym myslalem, 1 samochód miałem na ojca, ale teraz następne auto wziąłem na siebie. Musze szukac kogos na współwłaściciela chyba najlepiej na tym wyjde
@Kac_: Najskuteczniejszym sposobem na obniżenie kosztu OC w takiej sytuacji jest współwłasność z doświadczonym kierowcą. Zapraszamy do wykonania darmowej kalkulacji na kalkulatorze OC https://kalkulator.ubea.pl Sprawdzisz, jaki koszt OC wyjdzie Ci w przypadku współwłasności i w przypadku samodzielnej własności auta