Wpis z mikrobloga

Jest tutaj może ktoś kto posiada author ninja?
Zastanawiam się nad kupnem, a słyszałem że przerzutki nie są najlepsze (mogą się sypnąć) i nie wiem jeszcze jak z amortyzatorem.
Czy rower jest warty uwagi? W większości używałbym go do jazdy w mieście (schody i jakieś dropy). Może jakieś inne propozycje do 6k?
#downhill #rower #mtb #kiciochpyta #dh
  • 14
@ozgard: Chodzi ci o rocznik 2019?

Osobiście mam rocznik 2015 (już z poprawionym wahaczem) i złego słowa nie powiem. Ja miałem amortyzator przedni ze 3 razy oddany na gwarancji ale był inny model niż w obecnym modelu.
Osobiście z mojego widzimisie zmieniłem amortyzator + damper na powietrze oraz hamulce na ZEE. Jestem całkiem zadowolony, moje 90kg z osprzętem wytrzymał na luzie niemal co weekend w górach.
Dodam, że jak nie wiesz
@ozgard: Nie wiem, SRAM są raczej dość dobre, od kiedy ją skrzywiłem podczas mocnej gleby to jakieś małe problemy są ze zmianą przełożenia, ale z górki i tak nie robi mi to różnicy :P
@ozgard: razem z mezem jezdzilismy ma nindzach fr z 2017. Nie moge zle o tym rowerku powiedziec. Jak za ta kase to naprawde dobre bebechy. Nowy storm ma fajna kulture pracy. 18cm skoku na plus. Przerzutka przerzucala tez bez problemu. Jedyne co, to jest to naprawde ciezka krowa. Na zjazdach tego nie czuc, ale na miasto to taki bardziej rower do lansu niz zeby sie wyszalec. Damper 18 skoku pozre ci