Wpis z mikrobloga

----- #handmade #rozdajo #zadarmo #allegro -----

Czołem Mirki i Mirabelki! Już jakiś czas temu moja mama odkryła w sobie nowe hobby - robienie na drutach - i postanowiła, że powoli spróbuje poświęcać temu coraz więcej czasu i rozkręcić swój mały biznes. Wystawiła, głównie na Allegro oraz OLX, już dość pokaźną liczbę ofert swoich produktów, niestety zupełnie nie zna się na marketingu (kłamać nie będę - ja również nie jestem w tym najlepszy ( )) i jest bardzo małe zainteresowanie, ale zdecydowałem, że chciałbym jej trochę pomóc i otworzyć tutaj konto jej "roboczej firmy" i zorganizować dla Was mały konkurs dla mirków celem wypromowania jej robótek ręcznych. Na razie są to głównie czapki wełniane, ale powoli mama zaczyna dziergać maskotki i pluszaki - dostępna do kupna jest już jedna owieczka Dla zainteresowanych zapraszam na profil Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/leon5225?order=m&bmatch=baseline-cl-n-ns-uni-1-0-0107 i oczywiście w razie pytań proszę śmiało pisać tutaj. Dodam, że mama może również szyć na zamówienie czapki, szaliki, kominy lub pluszaki - również zapraszam do kontaktu :)

Natomiast nagrodą dzisiejszego losowania jest przedstawiona na zdjęciach czapka z wełny z Alpaki, w 100% wykonana ręcznie przez moją mamę. Sam mogę poręczyć, że czapka jest przede wszystkim solidnie zrobiona, rozciągliwa i bardzo ciepła ((oo)) Konkurs będzie trwał jutro do godziny 15, losowanie wykonam przez #mirkorandom, oczywiście przesyłka na nasz koszt.

Na tę chwilę to wszystko, zapraszam do wzięcia udziału ()
Pobierz
źródło: comment_T5PgDT22qwXYfOvz2sHoCFABRBwgvQaL.jpg
  • 13
@Azura: Rzeczywiście możesz mieć rację, chociaż sam uważam, że owieczka naprawdę jest warta swojej ceny - na żywo prezentuje się bardzo fajnie, czy to jako maskotka, czy dekoracja. Ale obniżka nie jest złym pomysłem, postaram się o to zadbać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@elpoliko: W pełni się zgadzam, jest jeszcze dużo do zrobienia. Na razie jest to dość "surowe", brakuje wielu mniejszych lub większych rzeczy.
@xxtomek93xx: Większość zdjęć robiła moja mama, która niestety nie ma w tym największego doświadczenia. Ja również coś próbowałem, efekt był trochę lepszy, aczkolwiek nie miałem na to za dużo czasu i zrobiłem ich szczątkową ilość. Mogę zaręczyć, że mama się starała, ale to oczywiście nie poprawi jakości zdjęć i zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego już ustawiłem priorytet, żeby jak najszybciej coś z tym zrobić. Dziękuję za opinię, każda z nich
@kolorowedruty co do zdjec- na blogu royalstone bodajże jest szybki kurs fotografowania rękodzieła. Polecałabym namiot bezcieniowy, poszperaj trochę w google pod hasłami "jak robić zdjęcia rękodzieło", dużo blogów rękodzielniczych się o tym rozpisywało.

I tak szczerze, bo też trochę siedzę w temacie- żeby to sprzedać, trzeba dać albo tak niską cenę żeby się nie opłacało, albo robić rzeczy tak ładne, że w żadnym sklepie się takich nie znajdzie. Typowy obywatel będzie wolał
@Strrzyga: Bardzo fajny pomysł z Pinterest, pokażę mamie jak to wygląda i może znajdzie jakąś inspirację. Co do sprzedaży również masz rację. Chociaż uważam, że obecne produkty są warte swojej ceny, tak rzadko kiedy ktoś kupuje tak niszowy towar przez internet. Pomyślę, co z tym fantem zrobić, wielkie dzięki za poświęcony czas i opinię :)