Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kafarix: Mario budowlaniec. Ale nie ma szans, że położysz płytki sam za pierwszym razem, a nawet za piątym. To nie jest takie proste, wymaga nauki i doświadczenia. Plus sprzętu i znajomości mykow. Ściany uciekają, dobranie gęstości kleju, dobranie nawet grubości krzyżyków czy umiejętność cięcia i szlifowania ceramiki. To wygląda prosto a wcale takie nie jest.

Kafelki z paczki nawet te drogie nie są zupełnie proste, ściany nigdy nie są proste. Lepiej
@BajerOp: Bullshit. Pierwszy raz robiłem i wszystko jest OK. Czy jestem dumny z pierwszego razu? Przyszli budowlańcy, którzy stawiali dom w stanie surowym to nie wierzyli, że to był mój pierwszy raz :) Przyszła koleżanka, to powiedziała, ze chce zamieszkać u nas w łazience. Takie oceny mi wystarczą
Teraz wynająłem gości do remontu w nowym mieszkaniu i jak widzę "fachowość" to dziękuję.
Kwestia jak ktoś podchodzi do sprawy, czy się jakkolwiek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Doświadczenie w budowlance jakieś tam mam głównie docieplenia i sucha zabudowa... Kilka razy mierzylem się z płytkami. Nie tyle co chce samemu robić remont łazienki ale lubię oglądać jak wykonują to profesjonaliści. Można podpatrzyc wiele ciekawych trików i dużo rzeczy się dowiedzieć odnośnie stosowanych rozwiązań itp
@BajerOp: #!$%@? się znasz jeśli tak twierdzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. To, że ty zrobiłeś pierwszy raz #!$%@? i być może byłeś dumny nie znaczy, że każdy jest dumny a tym bardziej, że zrobił #!$%@? :p Właśnie przez to twoje ostatnie zdanie zdecydowałem się odpisać na ten post. Zniechęcasz aby ci konkurencja nie wyrosła czy co?