•  

"Klejnoty? Chcesz zobaczyć moje klejnoty?" - Thanos, League of Legends. A nie, czekaj, coś pomieszałem znowu...

Niemniej, nasz siny kosmita jak nikt inny pożąda pewnych sześciu klejnotów... Aż strach pomyśleć, co się stanie, gdy je zdobędzie.

Do sześciu kamieni sztuka – Infinity Gauntlet
    --------------------------------------------------------------------------

Kamienie Nieskończoności dają swojemu właścicielowi absolutną, wręcz boską potęgę. Thanos pragnie ich ponad wszystko. Jeśli je zdobędzie, wszechświat pogrąży się w chaosie. Ziemscy bohaterowie prowadzeni przez tajemniczego Adama Warlocka muszą powstrzymać Szalonego Tytana, zanim pchnie on galaktykę ku zagładzie. Czy Thanos spełni obietnicę daną Śmierci? Czy ktokolwiek ujdzie z życiem? Co ma wspólnego rękawica z wojną? Tego wszystkiego, a nawet więcej dowiecie się, czytając tą inną niż wszystkie, recenzję jednego z największych komiksowych klasyków!

pokaż spoiler #marvel #avengers #komiks #komiksy #film

źródło: ig-4-1.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

To mój ostatni wpis w związku z RODO na wykop (tj ostatnie wołanie).

Poniżej odpowiedź w formie screena. Kilka słów ode mnie:

no chu**ia panie ferdku. W zaszyfrowanym pliku otrzymałem PDF mający 367 stron. Są w nim... Daty i adresy IP z jakich się logowałem. Ostatni rekord: 2019-02-21 18:00:56 - czyli już po rozkręceniu afery.

A co do mojego żądania...

Przygotowanie kopii danych, o które Pan wnosi tj. komentarzy, wpisów, wiadomości prywatnych oraz zdjęć nie jest możliwe z uwagi na poziom skomplikowania, długotrwałość i kosztowność tego działania, dodatkowo również z uwagi na ogromną ilość danych przetwarzanych przez Administratora.

Oceńcie to sami ;)

Plik zaczyna się tak:

Login top_czipsy Rejestracja 2015-07-12 23:33:58 Ostatnia wizyta 2019-02-21 18:00:56 Status konta active

Widać że wszystko robione na szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie poznałem tajnych danych IODO...

#rodo #wykop
      pokaż całość

odpowiedzi (55)

Słuchajcie, znalezisko pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wysyłam zaraz mail z numerem telefonu i dam znać co tam było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rodo #wykop

odpowiedzi (91)

Koleś ma na nazwisko Bowser i właśnie został CEO Nintendo of America xD
      #nintendoswitch
      #nintendo
      #gry #ciekawostki

odpowiedzi (17)