•  

Trochę późno to robię, ale znalazłem troche wolnego czasu, żeby pochwalić się paczką! Odebrałem na styk przed świętami (a właściwie moi znajomi, którzy przywieźli mi ją do rodzinnego miasta), więc mogłem ją rozpakować razem z resztą prezentów w wigilię. Czapki z głów przed Mirkiem @jkbck! 4 strony własnoręcznie napisanego listu! Było co czytać :) a prezenty iście wyborne, na prawde się postarałeś i trafiłeś w 100% w mój gust!
    Po kolei:
    1. metalowy model TIE Fighter - nie wiedziałem, że takie istnieją! dojdzie do mojej małej kolekcji GW, ale jeszcze jestem w trakcie składania. myśle że dzięki Tobie sprawię sobie takie następne do kompletu :D
    2. 3-płytowa składanka - w gust trafiłeś, lubię tego typu muzę. zdążyłem już przesłuchać i jest masa świetnych kawałków!
    3. cała masa stickerów - troche juz wykorzystałem, ale jeszcze nie wszystkie. przyznam się, że parę też podarowałem synowi kumpla który okleił nimi swoje moto, więc i on miał z tego radoche
    4. #ostrezarcie ojj pieką te sosy. najbardziej mi zasmakowała pasta, ale każdy znajduje zastosowanie w mojej kuchni. nie skąpię do potraw :)
    5. 2 książki - nie zdążyłem jeszcze przeczytać "historii...", ale za to książka o Harleyach została od razu przejrzana od deski do deski, tutaj "chapeau bas" tym bardziej, że specjalnie ją zamawiałeś! bardzo przyjemnie wybierało się z Różowym jakie byśmy chcieli mieć. super! :D
    6. były jeszcze białe michałki, ale niestety nie dotrwały do zdjęcia...
    Podsumowując dziękuję bardzo za paczkę, za list i życzenia! Mam nadzieje że Tobie święta minęły tak jak oczekiwałeś! I obyśmy kiedyś się zobaczyli czy to w warsztacie czy na trasie. Może wrócisz na 2 kółka? :D

#wykopaka

Gorące dyskusje ostatnie 12h