Wpis z mikrobloga

@jurek-xd: Red pill to faza przejściowa do Black pilla czyli prawdy. Mizoginia jest słusznym podejściem, występującym w każdej kulturze na przestrzeni dziejów. To co się teraz dzieje to odstępstwo do normy, które będzie miało tragiczne konsekwencje
@jurek-xd: Nie, Red Pill mial na celu wykorzystywanie wiedzy psychologicznej aby odpowiednio modyfikować swoje zachowania w celu tworzenia pożądanych relacji z kobietami.

Black Pill to konstatacja, że te gierki donikąd nie prowadzą i jedynym sposobem jest zmiana systemu, otoczenia czyli ograniczenie praw kobiet a nie udawanie "alfy"
@poverty:
Blue pill: Kobiety są albardzo podobne do mężczyzn jeśli chodzi o relacje i seks, trzeba je traktować jak kumpli. Żeby je zdobyć trzeba być "miłym" i traktować je "jak normalnych ludzi". Źródłem wiedzy jak odnieść sukces z kobietami są serialem filmy, komedie, poradniki i rodzice.

Red pill: Kobiety mają odmienna seksualność od mężczyzn, trzeba je traktować tak, aby wyzwolić zakorzenione w ich DNA ciągoty do "samców alfa". Źródłem wiedzy jak
@RoastieRoast: @To_ja_moze_pozamiatam:

Każdy Pill to jakaś wiedza. Słyszałem o istnieniu nie tylko bluepill, redpill, blackpill, ale też purplepill, pinkpill i whitepill.

Bluepill i redpill odnoszą się głównie do relacji damsko – męskich.

Bluepill. Wierzysz w co chcesz, co jest dla ciebie miłe i przyjemne. Tkwisz w bajkowej iluzji, w kłamstwach jakie zaserwowało ci społeczeństwo. Czyli tak jak napisałeś.

Redpill. Trudna do przyjęcia prawda i nic więcej. Mówi o kobiecej naturze.
Według nich po prostu wystarczy udawać, że ma się wyższe SMV niż w rzeczywistości, co u nich nazywa się DHV, czyli demonstration of higher value. Życzę im powodzenia w udawaniu lepszego wyglądu.


@poverty: Piekne podsumowanie pajacow od PUA.