Wpis z mikrobloga

@kurczepioro: no właśnie zacząłem robić małe projekty freelancerskie, żeby zbudować portfolio i widzę, że jest popyt na WordPressa, ale z drugiej strony szkoda mi trochę czasu na naukę czegoś, co mi się w robocie nie przyda, a nie planuję własnej działalności na dłuższą metę
via Android
  • 0
@deiks rozglądam się po okolicy za firmami które nie mają stron. Kluczem jest nie wymyślać sobie z tego źródła dochodu tylko skupić się na zdobywaniu doświadczenia ;-) Mocno niepopularne podejscie i psucie własnego rynku, wiem.

@kurczepioro czasem się zastanawiam po co ludziom CMS, jak będą dodawać treści lub je edytować raz w roku, ale oni mają swoje teorie i plany prowadzenia bloga zakładu ślusarskiego xD
via Android
  • 1
@kurczepioro wiem że tak to powinno wyglądać, ale w praktyce połowa ludzi nic nie zmienia, a większość drugiej połowy jak chce co zmienić to nie wie jak albo się boi więc i tak będą dzwonić. Oczywiście jest tez masa ludzi którzy faktycznie potrzebują cmsa, stąd moje pierwotne pytanie ;-)
Jest spory popyt na wordpress do pracy biurowej (jquery tez), pewnie dlatego, ze coraz mniej ludzi sie za to zabiera, a w ludzkiej swiadomosci to dalej super rozwiazania - wiec ktos musi to utrzymywac i produkowac nowe, a ze wiekszosc raczej ucieka z tego okretu to szukaja nowych do tego typu rooboty (glownie juniorow, bo nie jest to skomplikowane i szybko mozna wydajnie produkowac szablony, a placi sie minimalna krajowa i dalej