Wpis z mikrobloga

Nazwa Laranjeiras Limonada Suica
Kraj pochodzeniaBrazylia
Skład Ostrokrzew paragwajski, naturalny aromat limonki
Opakowanie Aluminiowa torba po wyciągnięciu z pudełka (podobna do campesino)
Masa w opakowaniu 500g
Cena UnMate 30,99
Yerba była spożywana klasycznie gorącą wodą.
Piłem już jedną yerbe tego producenta, chciałem spróbować kolejnej i wybór padł na tą.
Po otworzeniu opakowania czuć przyjemny zapach limonki, nie tak natarczywy jak Verde mate, po zalaniu aromat nadal wyczuwalny. Listki są grubo ciete, ilość patyczków jest spora jak na yerbe owocową, listki mają ciemnozielony kolor.
Przy pierwszym zalaniu czuć yerbe i dosyć dobrze limonke,goryczka jest tu praktycznie znikoma, wiec osoby które piją głównie paragwajski się nie odnajdą jak dla mnie idealna na wieczór (testowana była po godzinie 21). Drugie zalanie i nadal podobny smak widać że yerba się szybko nie wypłukuje, smak limonki bardzo przyjemny przyjemny kwaśny posmak jak dla mnie niespotykany smak yerby do żadnej bym nie porównał, dymnego posmaku brak. Chciałoby się pić i pić no ale nie można, pijalnosc na najwyższym poziomie, do terere była by jeszcze lepsza.Pobudzenie średnie ale smak jest taki przyjemny że się pije i pije i w sumie jest się pobudzonym. Moja ocena to 8/10, polecam wypróbuj sam i się przekonaj jakie to dobre smaczek niby cytrusowy ale inny niż wszystkie!
PS recenzje pisałem przez 68minutna telefonie bo nie miałem dostępu do komputera, myślę że to docenicie #recenzjayerby #zdrowie #yerbamatewykopclub
#yerbamate #gobipijeyerbe trzeba pomóc koledze bo się opuścił, myślę że się nie obrazisz @gobi12 ;)
  • 6