Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dowiedziałem się, że moja koleżanka znalazła sobie wreszcie chłopaka. Dużo o nim nie wiem, ale ma na imię Jacek, jest z #warszawa i sądząc po jego zachowaniu na 99% ma tutaj konto. Pozwolę sobie zatem zostawić mu wiadomość, wszak faceci muszą trzymać się razem :)

Drogi Jacku. Przestań za nią wszędzie płacić, bo robisz z siebie #!$%@? - uroczego, ale jednak #!$%@?. I mógłbyś trochę ograniczyć #!$%@? na randkach o #worldofwarcraft i #csgo - bo o ile ona rozumie i szanuje Twoje zainteresowania tak na dłuższą metę zaczynasz trochę przesadzać.
No, i na koniec ode mnie : Nie #!$%@? tego, bo jak na dzisiejsze #!$%@? czasy to całkiem fajną dziewczynę trafiłeś. Powodzenia kolego :-)

#przegryw #stulejacontent
  • 43
@robertx: Ja swojej #!$%@?łem ile szło o moich zainteresowaniach, nawet jak nie chciała tego słuchać, i krótka piłka - nie pasuje #!$%@?. Teraz jest moją żoną a ja nie jestem zdominowany i nie muszę chodzić z zamknietym ryjem, tylko mówię to co chcę i o czym chcę, a ona to akceptuje - test na "dopasowanie" zdany. Nie warto byś z lochą która odejdzie bo jej sie glupio slucha o WoWie. Rada