Wpis z mikrobloga

Miałam dzisiaj cudowny plan wstać rano i grać cały dzień w #bioshock ale życie zweryfikowało moje plany.

Jestem świeżo po instalacji nowego systemu, Win10 here. No i okazuje się, że gra nie działa na dyszce :/ To znaczy działa, ale po 2-5 minutach się wyłącza i wszystko jak krew w piach () W necie ludzie piszo, że instalacja DirectX9 pomaga, ale u mnie mimo instalacji dalej to samo. No chyba, że nie umiem tego zrobić poprawnie, bo jestem debilem komputerowym, który chciał sobie tylko popykać z diabelskim dzieckiem na ramieniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) W tej apce diagnostycznej Directa ciągle pokazuje, że mam X12, nie rozumiem już nic. Jakby ktoś był w stanie uratować Wydrę w opresji to obiecuję odwdzięczyć się domowej roboty nalewką.

Jakieś pomysły drodzu ludzia z tagów #pc #pcmasterrace #gry #kiciochpyta ?
Pobierz
źródło: comment_PvHZ1Bmfit1siKB45nPmn8oRSz0quc0D.jpg
  • 21
@sops: Nic z tego, komunikat: Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu d3dx9_33.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.
@LubieSzaszylkiZLublina: @sops: Na forum steama są super porady, których nie rozumiem. Nie jestem super graczem tylko niedzielną popierdółką : / Po restarcie nawet bez zgodności gra wywala taki komunikat i nie chce ruszyć. Nic ręcznie nie robiłam, tylko zainstalowałam 9 na 12 dlatego sama nie wiem czy to tak działa.
@Vydra: A cos takiego?

1. prawy klawisz na BioShocku w Bibliotece Steam -> "Właściwości"
2. przejdź do zakładki "Ogólne"
3. Wybierz "Ustaw opcje uruchamiania"
4. wpisz "-nointro,-dx9" (oczywiście bez cudzysłowu)
5. OK i odpal grę