Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield: ok
@fi9o: generalnie jak ci się podobają certiny, to popatrz za starszymi modelami ds action diver-wyglądają tak samo a w środku mają eta2824 (po prostu teraz certina zastapiłą je powermatickiem) .
Np tutaj https://www.jomashop.com/certina-watch-c013-407-17-051-01.html jest już na ecie 2824, popatrz jeszcze za taką ale na bransolecie bo nie opłaca się kupować zegarków bez bransy
Popatrz na steinharta-porządnie wykonane divery, w środku eta 2824, są w różnych rozmiarach, mają inny
@thewickerman88: Mako duże, seiko nie chcę(mam SKX781 i SNE439P1) Mako za duże, steinhart mnie trafia do mnie.Orient Triton jeśli mnie nie myli pamięć to raczej spory kawał żelastwa koło 43-44mm
@miiihau: Glycine jak najbardziej gdzieś mam na drugim planie.
@wujekwichura, właśnie widziałem ich zegarki, tylko chciałbym poznać opinii więcje, ponieważ to chyba stosunkowo młoda marka na tle tych które padały wyżej.
@fi9o: Christopher Ward jest spoko. Jakbym miał teraz kasę na divera to zastanawiałbym się nad nim, albo steinhartem albo jakimś squale (ale tu chyba wyższy budżet), od biedy jeszcze divery davosy (ale mają jakieś za wysokie ceny teraz, aczkolwiek robią fajne swiss homage subów, nawet user niedlapsa pochwalił )