Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że chyba dużym problemem #niebieskiepaski na #tinder jest fakt, że brak wam poczucia estetyki. Ten lansowany głównie przez was samych typ C H A D A w ogóle nie jest w moim guście, ale mam wrażenie, że macie tak mało par głównie dlatego, że zdjęcia są po prostu niekorzystne i niezachęcające. Znajdujcie swoje dobre kąty i perspektywę, która ukryje mankamenty, to działa cuda (sami wiecie, że różowe opanowały to do perfekcji). Wybierajcie zdjęcia w dobrej jakości, z ładnymi kolorami. Wielu z was wygląda naprawdę dobrze i jedynie wybiera kompletnie okropne zdjęcia, czasem mam aż ochotę doradzać ludziom w doborze bo naprawdę szkoda tylu uciekających przez to szans. Trzymajcie sie cieplutko, trzymam kciuki za każdego z was i przesyłam pozytywną energię na weekend UwU
#przegryw #zwiazki
  • 29
@Suck_My_Duck: bardziej chodzi mi o to, że często te zdjęcia naprawdę odrzucają. Robione z dołu, rozmazane, zero uśmiechu. Przecież ja nie mówię o dodawaniu nieaktualnych zdjęć czy zdjęć obrobionych w ps, mówię po prostu o takich, po których widać że dbacie o siebie i wygląd. Patrząc na zupełnie nieestetyczne zdjęcie różowej już masz mniej więcej ogląd tego, jaka może być i raczej nie są to myśli pozytywne
@Suck_My_Duck: nie jestem przedstawicielem całego gatunku, zupelnie podzielam to wszystko bo przeglądam na tinderze i niebieskich i różowe. Sama mam po prostu kilka zdjęć bez żadnych filtrów, nawet bez poprawy koloru - po prostu czuję się na nich dobrze i tyle. Różowe też są w #!$%@? zakompleksione i stąd to wszystko, zwyczajny lęk przed odrzuceniem, brak dojrzałości
@mazx: a jaki miałabym w tym interes, bo nie rozumiem? Zdjęć masz szukać i udowadniać czy co? XDD czemu tak trudno jest przyjąć, że na 8 miliardów ludzi nie wszyscy są #!$%@?. Nie widzę powodu żeby odrzucać kogoś z kim się dogaduje przez coś, na co nie ma wpływu. Co innego choćby taka otyłość wynikająca ze złego trybu życia, tutaj nie mam zamiaru udawać że to jest ok (w przypadku obu
@blue_raven: Spoko, wiem o tym, ale wpierw trzeba też dobrą lustrzankę i oświetlenie ogarnąć, bo komórką czego by człowiek nie robił to ona spieprzy. Mała przekątna obiektywu i do tego jeszcze albo za ciemne, albo prześwietlone.