Wpis z mikrobloga

@mr_piernik: ja zostawiłem zmiescilem pomoc Salah, Hazard, Sane, Pogba :) Hazard po tej kolejce i tak out bo nastepne mecze City, Blank, Totki :) A co do Jimeneza to chyba moj jedyny dobry long transfer budzetowych graczy :D trzymam i trzymam go :D
@cross7676 Ja ciągle gram z trzema obrońcami, wolę się bawić w transfery pomocników czy napastników. Dzisiaj przez prawie cały mecz Bednarek robił piękny wynik ale oczywiście nie utrzymali tego... Ja też się w to bawię pierwszy sezon, z naciskiem na bawię się. I analizy, zastanawianie się itp nie ma sensu. Zacznę brać kogo lubię i liczyć na szczęście ( ͡º ͜ʖ͡º)
@piotrek07: ja gram 7 rok teraz, mam 3 drużyny :D jedna PRO gdzie analizuję i walczę o wynik. Drugą drużyną gram typowo na czuja gdzie kupuję tych, których lubię, albo czuję, że są niszą i odpalą. Trzecia drużyna to dlatego, że gram w lidze gdzie gra się zawodnikami bez drużyn z BIG6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adams_zgr Czyli nie miałem racji pisząc wyżej że nie ma sensu analizować...;) Chociaż drużyna złożona z tych których się lubi czy liczy na farta daje i tak sporo radości, na tym polega zabawa.