Wpis z mikrobloga

pytanie do #przegrywy z tego tagu, którzy tak namiętnie skarżą się na różowe z tindera i narzekają, że każda jest inna. powiedzcie mi jakim prawem większość z was ma bekę z #rozowepaski i organizuje jakieś gówniane projekty pokroju #klaudiusz ?
nudziło mi się w ten weekend więc postanowiłam zmienić na #tinder opcje wyszukiwania i popatrzyłam na facetów. każdy z was wygląda tak samo xD przeglądając was porzygać się idzie. a przyznam, najbardziej mnie śmieszą zdjęcia, na których niebiescy rozmawiają przez telefon( ) ewentualnie napinają się w lustrze, a potem pewnie nazywają laski, które mają ubrane bikini ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku opisy doprowadzają mnie do żenady, a wcale nie różnią się od tych, które na tym tagu wyśmiewacie. wy serio się dziwicie, że jakaś polka woli polecieć na #mokebe albo na takiego klaudiusza, niż na takich przeciętniaków? (ʘʘ) gdybym była hetero i miałabym do wyboru seks z przystojnym ale wrednym kolesiem, a seks z brzydkim i wrednym + nudnym kolesiem też bym wybrała mokebe niż takich przegrywów xD 3 dni temu jakiś mirek podsumował was pięknie, to go wyzywaliście, że nie każdy facet taki jest i nie należy generalizować. kolejny dowód na to, że macie podwójne standardy miraski, zresztą dopasowujecie się pewnie perfekcyjnie do głupich różowych, z którymi macie matcha( ͡º ͜ʖ͡º) #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 39
@vgatka: wcale te projekty nie sa takie glupie jak sie wydaje na pierwszy rzut oka. Moze to bardziej zacheci do poznawania na zywo, moze obnizy dosc wyimaginowane wymagania niektorych wielorybow i sprowadzi na ziemie? to jest dosc gleboki temat, aczkolwiek kilku takich klaudiuszy nie jesst w stanie zepsuc rynku kobietom, bo tak czy siak tych zainteresowanych to jest miliard na miejsce takeigo klaudiusza. Chociaz pytanie ilu klaudiuszy by potrzeba zeby zniszczyc
wy serio się dziwicie, że jakaś polka woli polecieć na #mokebe albo na takiego klaudiusza, niż na takich przeciętniaków? (ʘʘ)

@vgatka: nie, zupełnie nas to nie dziwi. Dziwi za to pieprzenie tutejszych #rozowepaski o tym jak to bardzo nie lubią takich przystojniaków. Przykład jeszcze z wczoraj:

Ten lansowany głównie przez was samych typ C H A D A w ogóle nie jest w moim guście

Później ta
@Krawedziowy96PL: @DoDoLot: musicie oddzielić to, że laski też mają potrzeby odnośnie seksu i miłości/poczucia troski. dla mnie ten projekt jest gówniany, bo to dotyczy się zarówno mężczyzn jak i kobiet, nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie czasem szukają łatwego seksu. "faceci się z tym nie kryją", no okej, ale co to wnosi w całość? wystarczy spojrzeć jak jest zbudowana nasza rzeczywistość, facet prześpi się z 10 kobietami -
musicie oddzielić to, że laski też mają potrzeby odnośnie seksu i miłości/poczucia troski


@vgatka: no super, nie musisz mnie edukować. xd Ale co dotyczy meżczyzn jak i kobiet? U mężczyzn to jest oczywiste, że kierują się w dużym stopniu #!$%@?, a wokół kobiet powstał jakiś mit mówiący o tym jakie są wspaniałe, bo patrzą w pierwszym kontakcie GŁÓWNIE na charakter, co jest kłamstwem mówionym przez m.in. rodzicielki. Tak jest zbudowana nasza
Dziwi za to pieprzenie tutejszych #rozowepaski o tym jak to bardzo nie lubią takich przystojniaków. Przykład jeszcze z wczoraj:

Ten lansowany głównie przez was samych typ C H A D A w ogóle nie jest w moim guście


@DoDoLot: a dlaczego uważasz, że taki gość musi się podibac KAZDEJ ALE TO ABSOLUTNIE KAZDEJ kobiecie. , a jeżeli któraś twierdzi, że nie, to pieprzy?
Czy tak trudno jest zrozumieć, że różnych
@agaja: blablabla... Kanon piękna wcale nie jest taki szeroki jakby Ci się to mogło wydawać. Chcesz mi powiedzieć, że istnieje kobieta, która mając do wyboru jednego z tych dwóch wybrałaby tego po prawej? Nie wierzę w to.
O tym jak to Mirableki brzydzą się Chadów było już niejednokrotnie - "nie jestem taka jak inne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DoDoLot - @agaja: blablabla... Kanon piękna wcale nie jest taki szeroki jakby Ci się ...

źródło: comment_nfyFIDLSY8jCGqtPys6VSyLlViaJ9DNv.jpg

Pobierz