•  

pytanie do #przegrywy z tego tagu, którzy tak namiętnie skarżą się na różowe z tindera i narzekają, że każda jest inna. powiedzcie mi jakim prawem większość z was ma bekę z #rozowepaski i organizuje jakieś gówniane projekty pokroju #klaudiusz ?

nudziło mi się w ten weekend więc postanowiłam zmienić na #tinder opcje wyszukiwania i popatrzyłam na facetów. każdy z was wygląda tak samo xD przeglądając was porzygać się idzie. a przyznam, najbardziej mnie śmieszą zdjęcia, na których niebiescy rozmawiają przez telefon(✌ ゚ ∀ ゚)☞ ewentualnie napinają się w lustrze, a potem pewnie nazywają laski, które mają ubrane bikini ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dodatku opisy doprowadzają mnie do żenady, a wcale nie różnią się od tych, które na tym tagu wyśmiewacie. wy serio się dziwicie, że jakaś polka woli polecieć na #mokebe albo na takiego klaudiusza, niż na takich przeciętniaków? (ʘ‿ʘ) gdybym była hetero i miałabym do wyboru seks z przystojnym ale wrednym kolesiem, a seks z brzydkim i wrednym + nudnym kolesiem też bym wybrała mokebe niż takich przegrywów xD 3 dni temu jakiś mirek podsumował was pięknie, to go wyzywaliście, że nie każdy facet taki jest i nie należy generalizować. kolejny dowód na to, że macie podwójne standardy miraski, zresztą dopasowujecie się pewnie perfekcyjnie do głupich różowych, z którymi macie matcha( ͡º ͜ʖ͡º) #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski

•  

@fapowiczowski: jestem bi ale tindera mam tylko na baby żeby nie widywać za dużo takich tępaków ;)

+: manngoth, a............c +7 innych
    •  

@vgatka: czyli w laskach normalnie podniecają cię cyce i dupa ?
      Czy coś innego ?

•  

@vgatka: miałem przez chwilę tego tindera, ale wywaliłem... dziwni ludzie tam są... albo eksperymenty społeczne albo desperaci...

•  

@fapowiczowski: gdy nie stawiają spacji przed znakami interpunkcyjnymi ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

+: chrystusie, a............c +30 innych
    •  

@vgatka: wcale te projekty nie sa takie glupie jak sie wydaje na pierwszy rzut oka. Moze to bardziej zacheci do poznawania na zywo, moze obnizy dosc wyimaginowane wymagania niektorych wielorybow i sprowadzi na ziemie? to jest dosc gleboki temat, aczkolwiek kilku takich klaudiuszy nie jesst w stanie zepsuc rynku kobietom, bo tak czy siak tych zainteresowanych to jest miliard na miejsce takeigo klaudiusza. Chociaz pytanie ilu klaudiuszy by potrzeba zeby zniszczyc calkowicie tindera? 100 w duzym miescie? Mysle, ze to jeszcze pogorszy sytuacje normalnych facetow i beda miec jeszcze trudniej jesli chodzi o poznanie kobiety. Jakby teraz bylo latwo...

a co do prawa coz, to tylko internet. Mozna by odbic pileczke i zapytac jakim prawem kobiety czesto kreca z kilkoma naraz, a jak juz sie zdecyduja na innego, to nie sa w stanie ci napisac, ze sorry ale wybralam kogo innego. I straciles tylko czlowieku czas na pisanie z kobieta-warzywem. Zadnego przepraszam, ani nawet czegokolwiek, takie czasy, wszyscy totalnie wypruci z resztek empatii zapominajac o tym ze po drugiej stronie jest inny czlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

wy serio się dziwicie, że jakaś polka woli polecieć na #mokebe albo na takiego klaudiusza, niż na takich przeciętniaków? (ʘ‿ʘ)
      @vgatka: nie, zupełnie nas to nie dziwi. Dziwi za to pieprzenie tutejszych #rozowepaski o tym jak to bardzo nie lubią takich przystojniaków. Przykład jeszcze z wczoraj:

Ten lansowany głównie przez was samych typ C H A D A w ogóle nie jest w moim guście
      Później ta sama różowa ma w parach Klaudiusza lub #mokebe i jest gotowa bzikać się z nim w wigilię Bożego Narodzenia po wymianie kilku wiadomości. Kto tu stosuje podwójne standardy, proszę cię.

•  

@vgatka: z tego co się orientuję to ten projekt miał głównie pokazać jak różowe wychodzą na hipokrytki, bo publicznie mówią jak to liczy się charakter i SERCE, a tak naprawdę patrzą na atrakcyjność fizyczną tak samo jak faceci. Tylko faceci się z tym nie kryją.

•  

@Krawedziowy96PL: @DoDoLot: musicie oddzielić to, że laski też mają potrzeby odnośnie seksu i miłości/poczucia troski. dla mnie ten projekt jest gówniany, bo to dotyczy się zarówno mężczyzn jak i kobiet, nie ma w tym nic dziwnego, że ludzie czasem szukają łatwego seksu. "faceci się z tym nie kryją", no okej, ale co to wnosi w całość? wystarczy spojrzeć jak jest zbudowana nasza rzeczywistość, facet prześpi się z 10 kobietami - wygryw. kobieta prześpi się z dwoma facetami - szmata.

•  

musicie oddzielić to, że laski też mają potrzeby odnośnie seksu i miłości/poczucia troski

@vgatka: no super, nie musisz mnie edukować. xd Ale co dotyczy meżczyzn jak i kobiet? U mężczyzn to jest oczywiste, że kierują się w dużym stopniu chujem, a wokół kobiet powstał jakiś mit mówiący o tym jakie są wspaniałe, bo patrzą w pierwszym kontakcie GŁÓWNIE na charakter, co jest kłamstwem mówionym przez m.in. rodzicielki. Tak jest zbudowana nasza rzeczywistość, bo nawet jak facet jest przystojny to musi włożyć trochę wysiłku żeby przespać się z kobietą (zagadanie, orbitowanie, prowadzenie), a kobieta wystarczy że zaproponuje SEX i większości spermiarzom (czy to przegryw, czy to stereotypowy normik telepiący sie do despacipo) odpierdoli i polecą na to. Problem jest przez mężczyzn, którzy zachowują się często jak spermiarze szukający tylko miejsca, gdzie mogą włożyć swojego kutasa i przez kobiety, które próbują zakłamywać rzeczywistość i idealizować siebie jako jakieś wyjątkowe płatki śniegu.

+: DoDoLot, S.........o +8 innych
    •  

@vgatka: Jakim prawem? Hahahaha xD No może jeszcze tego im zabronisz?

źródło: i.imgur.com

+: DoDoLot, S.........o +4 innych
    •  

musicie oddzielić to, że laski też mają potrzeby odnośnie seksu i miłości/poczucia troski.
      @vgatka: masz na myśli to, że muszą się wyszaleć, tak?

•  

Dziwi za to pieprzenie tutejszych #rozowepaski o tym jak to bardzo nie lubią takich przystojniaków. Przykład jeszcze z wczoraj:

Ten lansowany głównie przez was samych typ C H A D A w ogóle nie jest w moim guście

@DoDoLot: a dlaczego uważasz, że taki gość musi się podibac KAZDEJ ALE TO ABSOLUTNIE KAZDEJ kobiecie. , a jeżeli któraś twierdzi, że nie, to pieprzy?
      Czy tak trudno jest zrozumieć, że różnych ludzi pociągają w innych różne rzeczy?
      I ja rozumiem, że masz problem ze nie podobasz sie Ty. Ale przywalic się do jakiejś laski, bo nie podoba się jej facet, ktory wedle Ciebie podobać się jej powinien - no to już jest jakiś kosmos xD

Wszystkim facetom tez podobają się dokładnie te same laski?
      Przecież to kurde kwestia gustu. Co tu ciężko pojąć?

•  

@vgatka A wy tak samo nie robicie zdjęć.Kulwa jak widzę że któraś ma instagrama to od razu zgłaszam a kobieta po mokebe mnie brzydzi

+: Zozlik
    •  

@agaja: blablabla... Kanon piękna wcale nie jest taki szeroki jakby Ci się to mogło wydawać. Chcesz mi powiedzieć, że istnieje kobieta, która mając do wyboru jednego z tych dwóch wybrałaby tego po prawej? Nie wierzę w to.
      O tym jak to Mirableki brzydzą się Chadów było już niejednokrotnie - "nie jestem taka jak inne" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: i.warosu.org

•  

@DoDoLot: zawsze można nie wybrać zadnego z nich.
      Wśród ludzi jest tyle różnych typow wyglądu, że każdy znajdzie coś dla siebie, przy czym dla kogoś innego jego wybór będzie kiepski.
      Ot cala filozofia.

•  

mając do wyboru jednego z tych dwóch wybrałaby tego po prawej

@DoDoLot: Ale Hiddlestona to ty szanuj

pokaż spoiler Wysłałam mojej przyjaciółce, zdecydowanie wybiera tego po prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@girlsgowild: wlasnie zastanawialem sie co ten hiddleston tutaj odjebal XD Wyglada jak po 2 tygodniowej libacji

•  

@Krawedziowy96PL: Może to zdjęcia z Avengers 5: Loki wraca z zaświatów xD

•  

@agaja: dyplomatycznie wymigałaś się od udzielenia odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Jeden typ wyglądu jest pożądany inny już niekoniecznie. Tyle i aż tyle.
      @girlsgowild: @Krawedziowy96PL: nie znam typa, tutaj jak widać wyszedł hehe niekorzystnie xd

•  

@DoDoLot: Jest nawet fanpage na fejsie "I blame Tom Hiddleston for my high standards in men" XD

•  

nudziło mi się w ten weekend więc postanowiłam zmienić na #tinder opcje wyszukiwania i popatrzyłam na facetów. każdy z was wygląda tak samo xD przeglądając was porzygać się idzie.

@vgatka: aha, czyli
      - bądź lesbijką i szukaj innych kobiet na tinderze
      adwajs super inteligentny różowy pasek
      - dziw się, że nie podobają ci się faceci

xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

jesteś głupia czy tylko udajesz głupią, bo nie wiem jaka dać notkę xD

•  

@girlsgowild: @Krawedziowy96PL: jak się okazuje foto, które wrzuciłem wyżej to fejk XD
      https://i.imgur.com/OPTsMZ0.jpg
      https://i.warosu.org/data/biz/img/0070/19/1517131586173.jpg

pokaż spoiler Na oryginale i tak nie wygląda jakoś hehe Chadowo XD

•  

@DoDoLot: ale w danym typie może być mnostwo szczegółów, które sprawią, ze konkretna osoba dla innej stanie się nieatrakcyjna.
      A atrakcyjnych może być też kilka typow.
      Np za ikony piekna ywazane sa i Marylin Monroe, i Audrey Hepburn.
      Jedna - krągla i cycata blondyna, druga - drobniutka czarnula.
      Co w tym dziwnego, że różnym kobietom podobają się różni faceci?
      Bo ja tego właśnie nie lapie - co w tym takiego niezrozumiałego?

•  
      V...u

0

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@DoDoLot: Lol, what kind of evil O_O

Widzisz, czyli nie trzeba być Chadem, żeby kobiety miały mokro na twój widok 3:)

pokaż spoiler Wystarczy być seksownym, kulturalnym brytyjskim gentlemanem o ciepłej, głębokiej barwie głosu i nienagannych manierach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Ten człowiek chodził z Taylor Swift

•  

Co w tym dziwnego, że różnym kobietom podobają się różni faceci?
      @agaja: to nieprawda, widziałem fajny hehe eksperyment gdzie przypadkowe kobiety miały "uporządkować" kolesi od najmniej do najbardziej atrakcyjnego i nie zgadniesz... zrobiły to w zdecydowanej większości identycznie XD

Widzisz, czyli nie trzeba być Chadem, żeby kobiety miały mokro na twój widok 3:)
      @girlsgowild: jak najbardziej trzeba, miałaś inny obraz tego kolesia w głowie i to dlatego ¯\_(ツ)_/¯

•  

@vgatka: prawda jest taka, że na tinderze każda płeć jest siebie warta

+: vgatka
    •  

pokazać jak różowe wychodzą na hipokrytki, bo publicznie mówią jak to liczy się charakter i SERCE, a tak naprawdę patrzą na atrakcyjność fizyczną tak samo jak faceci. Tylko faceci się z tym nie kryją.

@Krawedziowy96PL: czyli misl wywazyc z kopa otwarte drzwi? Znajdz taka ktora mowila ze moze byc z brzydalem byleby mial dobry charakter. A i faceci bynajmniej nie leca za samym wyglądem chyba że są spermiarzami. Klaudiusz mial na celu efekt potwierdzenia autora i jego swity, oraz chwilowa ekscytacje rozmawiania i upokarzania kobiety

+: vgatka
    •  
      j...........c

0

@vgatka: 1. Ściągnij apkę dla jakiś przegrywów i karyn.
      2. Dziw się, że tam są tacy ludzie.

•  
      t...m

0

Komentarz usunięty przez autora

•  

@vgatka pogardą aż kipi z posta. Bardzo bezstronna i nie nacechowana opinia ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

•  

@DoDoLot czyli ten cyborg z kwadratowym ryjem to ten mityczny chad, tak xd ? Przecież ten typ jest okropny, ma jakąś krzywą twarz opisaną na kwadracie, spędza chyba pół życia na solarium, do tego uśmiecha się jakby był upośledzony.
      Tom (w życiu bym sama go nie poznała) też wyszedł beznadziejnie na tym zdjęciu, jak jakiś niedomyty zapity człowiek z piwnicy. Więc odpowiadając na Twoje pytanie (domyślam się, że pytasz o wybór do seksu, skoro jedynym kryterium jest wygląd) - ja to bym od obu uciekała.
      Przy czym trochę się zaorałeś tym zdjęciem, bo wiedząc jak Tom wygląda na innych fotach czy filmach (naprawdę atrakcyjnie) - popatrz, jednak wystarczy zadbać o fryz, ubiór, postawę żeby dobrze wyglądać.

•  

@DoDoLot: @Krawedziowy96PL: tak serio to gdzie Ty słyszysz, że laski mówią że liczy się GŁÓWNIE charakter? Od takich ściem już dawno wszyscy odeszli. Zawsze znajdziesz jakieś próbujące udawać świętsze od matki boskiej, ale Ty próbujesz przenieść to całą populację dziewczyn. Wszyscy dzisiaj kurwa wiedzą, że liczy się wygląd. Mniej lub bardziej. Na profilach tindera czy innych tego typu miejsc można znaleźć opisy, że facet powinien być inteligentny, uczuciowy, bla bla, ponieważ nikt nie chce pisać o takich oczywistościach jak to, że facet musi też wizualnie wpaść w oko. Albo po prostu nikt na wstępie nie chce aby przylgnęła łatka osoby płytkiej.

2 dni temu dostałem wiadomość od dziewczyny na Tinderze. Zaraz na wstępie wyraziła szok, że mam napisane, że nie szukam żadnych FWB, ONS i innych dziwnych akronimów. Bo to rzekomo rzadkość. A tinder nazwała zbieraniną debilów. Więc umówmy się - tinder to tego typu miejsce, gdzie wszyscy są siebie warci. Jeżeli większosć facetów to tępi spermiarze, to trudno się dziwić, że to miejsce nie przyciąga miłych, inteligentnych, cnotliwych dziewczyn. Zostają tam tylko te, które wierzą, że w tym bagnie da się wyłowić jakiegoś ludzkiego niedobitka.

•  

@poprostuzyj: tak, ten cyborg dla większości kobiet będzie mitycznym chadem - to raz. Dwa - wrzucając to foto nie miałem pojęcia kim są ci ludzie - mikro uświadomiło mnie, że to aktorzy. Trzy - foto, które wrzuciłem jako pierwsze to fotomontaż, o czym napisałem w kolejnym komentarzu zamieszczając oryginał. Coś jeszcze?

tak serio to gdzie Ty słyszysz, że laski mówią że liczy się GŁÓWNIE charakter?
      @Kenteris: każdego dnia na mikro, nie mam już ochoty odwoływać się do konkretnych wpisów lub komentarzy różowych, możesz przejrzeć mój profil, kiedyś postowałem takie różowe mądrości.

•  

@vgatka: Tak bo każdy się śmieje z jakichś dziewczyn z tindera. Każda les/bi kobieta jest taka na nie do facetów?

•  

@pmub: odniosłam się wyraźnie o jakich facetów mi chodzi i do jakich jestem uprzedzona, a wręcz jakimi gardzę ;)

•  

@vgatka: Czyli do wiekszości, w dodatku zakładasz że kazdy czarny jest inny, a oni w wiekszości są tacy sami, zrobią dzieci i uciekają, sam znam 2 takie rodziny.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (8)

• odpowiedzi (25)

O 5.00 obudziła mnie sąsiadka z dołu pukająca do drzwi.
    Pomyślałem że kogoś ostro powaliło, żeby budzić mnie o tej godzinie. Zaczyna walić do drzwi. Wstaję z łóżka, a ja mam wodę po kostki. Całe mieszkanie to basen. Wszystkie pokoje, przedpokój, kuchnia.
    Otwieram drzwi, bo to chyba kurwa jakiś sen, a ona krzyczy przerażona, że całe mieszkanie jej zalalem.

Myślałem że pękła rura od kaloryfera, bo robili testy ogrzewania przed sezonem, a to w kuchni pod zlewem pękł wężyk i przez niewiadomo ile czasu lala się woda pod ciśnieniem do mieszkania. Sąsiadka prawie 90 lat pomogła mi zbierać wodę... Nie śmiałem jej prosić ale się uparła.
    Wylałem prawie 200 litrow wody zebranej z podłogi. 20 pełnych wiader.
    Mieszkanie świeżo po remoncie. Kuchnia robiona 3 lata temu. Wszystkie panele spuchły, a pod nimi basen.

To na pewno będzie dobry dzień. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Dajcie pluska na pocieszenie.

#truestory #sadstory #polskiedomy #japierdole
    pokaż całość

odpowiedzi (127)

Advertisement