Wpis z mikrobloga

Różowe które piszą wysrywy typu „co z tego że masz 27lvl i jesteś pravikiem, grzmocenie to nie wszystko a dziewczyny nie będą robić z tego problemu” nie znają w ogóle jak to jest z męskiej perspektywy. Mężczyznę definiuje to czy rucha i ile, jesteś starym pravikiem = jesteś podludziem, przegrywem, nieudacznikiem, odpadem wśród niebieskich. Lochy tego nie zrozumieją bo po 1) one mogą mieć seks na zawołanie 2) ich nikt nie stygmatyzuje przez nieruchanie, a jeśli już to w o wiele mniejszym stopniu niż niebieskiego. Locha powie „mam 25lvl i nigdy nie bzikałam bo jestem religijna/chcę tego tylko z tym jedynym” i większość ludzi uwierzy, niebieski tak powie i reakcja będzie „ta jasne #!$%@? po prostu żadna cię nie chciała przegrywie”. Analogiczna rzecz, która być może pomoże to zrozumieć to małżeństwo/stały związek dla różowych. Facet może być kawalerem do końca życia ale o ile bzika i ma atencję różowych to będzie ok. Różowe na samą myśl o byciu forever alone/starą panną dostają #!$%@?. My faceci mówimy „no co przecież ślub/związek to nie wszystko, co z tego że jesteś samotną kociarą 29 lvl” podczas gdy różowe dostają białej #!$%@? widząc jak inne lochy w jej wieku są już dawno po ślubie. Dokładna analogia do tego jak my dostajemy #!$%@? widząc że inni ruchają a my nie a różowe mówią „przecież ruchanie to nic takiego” #tfwnogf #przegryw #p0lka #stulejacontent
  • 1