Wpis z mikrobloga

Gardzę wykopowym planktonem. Ktoś chce być anonimowy, nie ważne czy laska wrzucająca nudesy, czy jakiś gość z zaburzeniami (który pewnie powinien się leczyć) i ma do tego prawo. Ale nie, zaraz znajdzie się grupa ameb robiąca śledztwo, porównująca kąt padania słońca i odległość od budynku, no bo "hehe będzie afera".
A potem komentarze że przecież mogła nie wrzucać zdjęć na wykop, sama sobie winna. Albo w stylu "dojechać gnoja".
No i kto tutaj już jest większą #!$%@?ą?
#gorzkiezale #wykop #p0lka #przegryw
d.....2 - Gardzę wykopowym planktonem. Ktoś chce być anonimowy, nie ważne czy laska w...

źródło: comment_cBnJ3IunnpyPv02g2LcU0mNvVON5M2nj.jpg

Pobierz
  • 28
@duncanidaho2: jak chcesz być anonimowy, to nie rób gownoburz, bo możesz kogoś zdenerwowac i cię znajdzie. W życiu jak komuś będziesz ciągle dogryzal to też się w końcu na tobie odbije, prawda? A akurat Janusz to marny troll, i jak usunie konto bo ktoś go znajdzie to będzie lepiej dla serwisu
ale typie, ja nie podałam danych osobowych janusza


@Unfancy: Gdzie napisałem napisałem że podałaś dane? Napisałem tylko że to co robisz w moich oczach jest tak samo żałosne co robi ta druga strona.
wrzuca kolejną zarzutkę a Wy łykacie jak młode pelikany, eh który to już raz.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PowerCube: Nie wykluczam że tak jest. Nie mniej jakbyś przeczytał dokładniej post to zrozumiałbyś że nie chodzi tylko o janusza.
@duncanidaho2: dziewczę nie zrobiło nic złego, można powiedzieć, że pochwaliła się, że mieszka w okolicy słynnego Janusza. Co w tym strasznego,a tym bardziej zakazanego prawnie. Nie lubię nikomu życzyć źle, ale mógł się spodziewać, że to kiedyś wszystko do niego wróci. Za ten hejt w jego wpisach i jego popleczników w końcu ktoś zechce mu zrobić to samo.