Wpis z mikrobloga

@wielkiparasol: 6h roboty, w tym dwie godziny przygotowań, oklejania i gruntowania i 4 godziny machania paca. Nigdy nie kładłem tynku, ani zwykłego ani strukturalnego ale coś tam szpachlowalem gładzie ale i tak umordowalem się zacnie.

Tynk strukturalny jeger beton, chyba że ty masz faktyczne jakaś farbę.
pablo397 - @wielkiparasol: 6h roboty, w tym dwie godziny przygotowań, oklejania i gru...

źródło: comment_UQt07TikSjcoih2l08gvXlSseeD52yf8.jpg

Pobierz
@wielkiparasol: Zastanów się nad farbą betonową. One są mega słabe. Nie będziesz zadowolony.
Kup sobie drobnoziarnisty beton (taka wylewka samopoziomująca, worek 25pln). I tym zacieraj ścianę.
Ja tak zrobiłem imitacje betonu na płyty OSB i wygląda super. Poprzednio farba się niesprawdziła i wylądowała prawie cała w koszu
@wielkiparasol: Ja użyłem tez jegera, jedna warstwa + lakier do do tego szajsu od jegera. Efekt taki sam jak u @pablo397 juz dwa lata mam na scianie wiec moge cos powiedzieć. Mimo dwóch warstwa lakieru, jak pryśnie cos tlustego na sciane, to lakier nic nie daje (jest on wiec tylko do zabezpieczenia samego efektu):D przy zmywaniu zmywa sie lakier, wiec to jedyny minus.
Tak to wygląda ciekawie :) daj zdjecie jak
Bekonik - @wielkiparasol: Ja użyłem tez jegera, jedna warstwa + lakier do do tego sza...

źródło: comment_4cNjxJMcX6W9xRvsDNXuXpZkqzvV9lTt.jpg

Pobierz