Wpis z mikrobloga

Ludzie nie rozumieją po co jest whisky. Whisky jest po to, żeby dostarczać nowych smaków, poznawać różne ich rodzaje, od czasu do czasu się nią #!$%@?ć. xD Niestety polska scena "pseudo degustatorów normików" whisky jest bardzo słaba.

Jeśli pijesz 15letniego malta to obowiązkowo w tulipanie i dodaj dwie kropelki wody bo jak dodasz trzy to umrzesz na raka, jeśli pijesz blenda to obowiązkowo z colą bo inaczej twoje kubki smakowe zostaną wypalone w rezultacie czego umrzesz XD

Czy wy #!$%@? naprawde nie potraficie zrozumieć że jeśli ktoś kupuje coś za swoje pieniądze to może to spożywać jak tylko mu sie podoba ? Cebularze, dorośnijcie proszę.


#whisky #alkohol #takaprawda
  • 4
@brodatylarry: Ja np czasami pozwalam sobie beszcześcić dobrą whisky z colą. Nie żeby pić tylko np spróbować malta z colą. Tak dla testów i poznania nowego smaku. Choć szczerze przyznam że malty lub inne "drogie" whisky z colą po prostu smakują kiepsko. Zdecydowanie lepiej na czysto z lodem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
jako mieszkaniec Szkocji mam szkocka w cenie wodki, pijam ja z narodowym napojem gazowanym Szkocji- irn bru... i wiecie co? blendy mi z tym nie smakuja za to malty juz malina..
jestem #!$%@??