Wpis z mikrobloga

@loxapine: on nie potrafi zrobić masy bez kateringu więc czego ty oczekujesz. Przecież on jest głupi jak tucznik, zachowuję się jak dziecko we mgle, niczego go rodzice nie nauczyli, a jego ukochana nic ale to kompletnie nic nie robi i ani mu nic nie ugotuje... Porażka z obu stron w #!$%@?. Ja jestem ciekaw na czym ich związek polega skoro oni żyją z dnia na dzień nic nie robiąc. Żal mi
@loxapine: @fakemma2: @Waldemarrr: akurat fajki przy diecie i siłowni nie maja znaczenia. Dopóki żre tyle ile potrzebuje i robi trening jaki potrzebuje. W sensie, i tak będzie rósł jeżeli dwa powyższe spełnia tak jak powinien - nie wiem co to za mit, ze siłownia i dieta z papierosem to przeszkoda. Przeszkodą będzie jego kondycja, zeby, płuca i cera. Co nie zmienia faktu, ze jest patusem. ( ͡° ͜
@Waldemarrr: Jak rodzice go niczego nie nauczyli? Od starego odziedziczył patologie i dryg do hazardu, a stara oddała go do poprawczaka xD
A na czym ich związek polega? Ona daje mu dupy, a on ją sponsoruje. Co jest dziwne, bo kinga jakaś 9/10 nie jest, a za taki hajs na pewno by sobie znalazł lepszą.
@loxapine: ale co tutaj podpierać dowodami naukowymi? Nie wiem ile sportu oglądasz, ale chyba niewiele... Odkąd pamietam sportowcy kopcili, nie wszyscy ale da się wyliczyć, niektórzy normalnie się do tego przyznawali ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.google.co.uk/amp/s/sport.onet.pl/ofsajd/plotki/zabojcza-przyjemnosc-ulegli-jej-nawet-najwieksi/11hfm.amp kulturystów tez tak znajdziesz. Nie wiem ile masz lat, ale powinieneś wiedzieć jaki organ upierdzielaja fajki ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszem, mogą mieć wpływ na siłownie, głównie