Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakieś 4 lata i około 15 kilogramów - tyle dzieli poniższe zdjęcia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wszyscy robią #chwalesie się ile zrzucili, a ja przytyłam i w końcu czuję się dobrze!
    Studia zaczynałam z szalonymi 38 kg na wagowym liczniku. Przez całe życie byłam zawsze małym patyczakiem. Ok. 18 rż. nabrałam odrobinę masy, ale nadal byłam płaska z każdej strony i mogłam policzyć sobie wszystkie kostki. Kupno ubrań było tragedią, na fotce mam sukienkę z działu dziecięcego w rozmiarze pasującym na dwunastolatkę. Teraz dobiłam do normalnego damskiego XS/S (⌒(oo)⌒)

pokaż spoiler Nie, nie tyję więcej, od ubiegłego roku waga stoi w miejscu. A płaskiego brzucha nigdy nie miałam i nie chcę mieć ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozowepaski #tyjzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (222)

#neuropa #bekazprawakow

OBRAŻAJCIE MNIE BO PIJĘ KAWĘ NA ORLENIE

odpowiedzi (66)

Jestem żonaty od 6 lat. Z żoną znamy się łącznie 10 lat. Jestem jej pierwszym i jedynym partnerem. Od pewnego czasu mamy poważny kryzys, ponieważ ma luba stwierdziła, że życie jest jedno i chciałaby spróbować jak to jest z innymi. Wpadła na pomysł, że rozstaniemy się na miesiąc, oboje "poszalejemy" i później wszystko wróci do normy.

Ja pominąłem jakąś lekcję z zakresu idei małżeństwa czy to teraz jakiś standard?

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (71)