Wpis z mikrobloga

#dron do około 500zł - kto poleci? Zastanawiam się nad: DroneX Pro, Eachine E58, RYZE Tello.
Zależy mi głównie na dobrym (zdaję sobie sprawę, że nie będzie to 4k) aparacie, oraz fajnie by było gdyby mógł zawisnąć w powietrzu, bez obawy że zdmuchnie go wiatr, a więc stabilizacja na 1 miejscu. Nie chcę drona wyścigowego, najlepiej aby był jak najwolniejszy :D Czy idzie coś wyrwać za tą cenę? Lub ile muszę wydać minimalnie, aby osiągnąć swój cel?
#drony
  • 9
@Shadou: Wygląda spoko, ale widzę, ze na allegro jest w wyższej cenie, jest ich mało, ciekaw jestem jak z cześciami... Chociaż zastanawiam się czy nie wolałbym coś bardziej kompaktowego, właśnie w stylu Eachine E58. Ale dzięki za info!
@loginek0: Spark to minimum jak chcesz porobić sensowne zdjęcia. Tello posiada szczotkowe silniki, więc nie wiadomo ile to pochodzi. Ma również stabilizację, więc nie trzeba go cały czas kontrolować.

Możesz zamówić i najwyżej oddasz w ciągu 14 dni.
@Dzej_Kej: w eachine o jakości zdjęć zapomnij, typowa zabawka, kupiłem za chyba 130zl z 3 bateriami i w takiej cenie jest ok. Teraz będę celował w Xiaomi FIMI a3 da się wyrwać poniżej 1000zl i to chyba jedyny dron w takim budżecie, który się do czego kolejek nadaje