Wpis z mikrobloga

Dresslily - Convoy S2+ Cree XML2 U2 1B 940lm za 9.39$ z kuponem AEGX2A możliwe 7.53$ patrz opis poniżej - wysyłka bezpłatna
GearBest - Convoy S2+ Cree XML2 U2 1B 940lm za 9.99$ z kuponem GBPLRONL52 - wysyłka 0.38$

Convoy S2+ za 7.53$ - opis
1. Dodaj latarkę do koszyka
2. Przejdź do koszyka i wciśnij czarny przycisk z napisem "Checkout"
3. Wpisz w pole "Promotion Code" kod kuponu AEGX2A i zatwierdź przyciskiem "Apply"
4. W polu "Points" wpisz 170 (faktycznie pobierze 93, ale o tym niżej)
5. Odznacz ubezpieczenie przesyłki "Add Shipping Insurance to your order ($1.34)"
6. Gdy na dole pojawi się cena 5.99$ wciśnij czarny przycisk z napisem "Place Your Order"
7. Opłać zamówienie poprzez PayPal płacąć 7.53$

OK, ale dlaczego mam płacić 7.53$ zamiast 5.99$? Strona Dresslily błędnie podaje, że można skorzystać ze 170 pkt do obniżenia ceny. Z waszego konta zniknie faktycznie tylko 93 pkt zamiast 170.
Czy wpisanie od razu 93pkt spowoduje, że zapłacę 7.53$? Nie wiem nie testowałem, ale jak ktoś sprawdzi proszę o komentarz na dole.

Limit: Kupon działa tylko 1 raz na konto!


#dresslily #gearbest #latarki #convoy #promocje
Pobierz kontozielonki - Dresslily - Convoy S2+ Cree XML2 U2 1B 940lm za 9.39$ z kuponem AEGX2...
źródło: comment_esKvJ4qWsWNx0SjisxuGLFVMG9TO1DO6.jpg
  • 10
@cocamide: wejdź sobie w regulamin, admini peppera zbanowali nawet konto planetplus które tam się próbowało reklamować swoje cashbacki - bo to nie była promocja po ich myśli.
użytkownicy peppera to łosie, które nabijają kieszeń administratorom i właścicielom tego rakowego portalu