Wpis z mikrobloga

@GlenPL plan sobie sam ustalasz. Masz po 2 obowiązkowe przedmioty na pierwszych 3 semestrach i na 4 semestrze masz 1 obowiązek. Resztę punktów do zakładanych 30 wybierasz sam. Poza obowiązkami są pseudoobowiazki czyli przedmioty które musisz zrobić ale nikt Ci nie narzuca kiedy. Sam od 2 roku pracuje i lekko mi idzie połączyć studia z praca. Pierwszy rok jest dosyć trudny ze względu na zupełnie inne podejście do nauki niż w szkole.
@kapiroszka: brzmi dobrze. Wf jest obowiązkowy do zaliczenia? Dużo przedmiotów da się zaliczyć na pierwszych semestrach, żeby późniejsze były luźniejsze?

Poza tym, jak się żyje we Wrocławiu?
@GlenPL wf nie jest obowiązkowy. Jedynie angielski na poziomie b2 trzeba zrobić. Chyba ze się czujesz to możesz obrazu do egzaminu podejść. Jest jeden typ co w 2 lata zrobił inżyniera wiec da się, ale z reguły ludzie przedłużają sobie studia o rok bo ciężko jest zdać jak za dużo sobie przedmiotów nabierzesz. I czasem lepiej dłużej a spokojniej. Osobiście polecam pierwszy semestr wybrać tak jak proponują na spotkaniu organizacyjnym i potem
@joffie: @kapiroszka: super, dzięki za odpowiedzi, może jeszcze będę o coś pytał później :)

Jakbym chciał doczytać więcej jakie strony polecacie? Strasznie rozproszone mi się wydają informacje po różnych stronach xD
Obowiązuje system deklaracji. Czyli co tydzień na każdy przedmiot jest publikowana lista i przychodząc na ćwiczenia deklarujesz co potrafisz rozwiązać i dostajesz za to punkty. Męczący system ale dzięki temu uczysz się systematycznie.


@kapiroszka: @GlenPL: jedyny rozsądny i całkiem sprawiedliwy w mojej ocenie - jak będziesz kombinować to "grzyb" prędzej czy później wpadnie (σ ͜ʖσ)