Wpis z mikrobloga

Kurcze, z jednej strony brawa za odwagę, że wrzuciła zdjęcia sprzed operacji jako jedna z nielicznych "gwiazd". Ale z drugiej strony szkoda, że nie mówi całej prawdy na ten temat. Teraz wmawia swoim fankom, że usta powiększył jej aparat na zęby, a nos jej się zmniejszył bo schudła. Co raczej by dało odwrotny efekt bo jak się chudnie to nos się wydaje większy w stosunku do mniejszej twarzy.

No cóż, kolejny dowód, że nie ma brzydkich ludzi są tylko niedoinwestowani ;)

#ladnapani #ewelinalisowska #logikarozowychpaskow #rozowepaski
nika_blue - Kurcze, z jednej strony brawa za odwagę, że wrzuciła zdjęcia sprzed opera...

źródło: comment_Cb7a4WcZRiWqiS2Hys9GBQST5XRNffiR.jpg

Pobierz
  • 84
@Ytarka ale ja nie mówię, że powiększanie ust to operacja, mówię raczej o nosie. Usta się powiększa kwasem, ale żeby mieć trwały efekt to trzeba powtarzać zabiegi co kilka miesięcy. Więc nie robi się tego raz na zawsze :)
@ramionko ja też nie uważam, że źle wygląda. Na zdjęciu po lewej była jeszcze dzieckiem więc też nie krytykuję jej wyglądu. Nie jej wina, że miała trądzik. Po prostu sądząc po jej twórczości ona chyba celuje w dzieci jako funbase. Więc pewnie głównie interesują się nią osoby z podstawówki i gimnazjum. I myślę, że to trochę niezdrowe wmawiać małym dziewczynkom, że nos im sam zmaleje, a usta urosną od aparatu na zębach.
@krzykrzy1995 no też mnie zaskoczyła aż taka zmiana. Wiadomo, że rysy twarzy się zmieniają z wiekiem czy zmianą wagi. Do tego mocny makijaż też robi swoje. Ale nos jej sam zmalał dwa razy, a usta to wiadomo, że powiększane. Do tego się przyznała, chociaż twierdzi że efekt ma od oparatu a nie kwasu.

Znaczy nie krytykę zabiegów jako takich, wiadomo, że wszystkie "gwiazdy" pracują wizerunkiem więc poprawiają i konserwują co się da.
@nika_blue: no nie wiem czy lepiej by było gdyby im powiedziała: 'nic sie samo nie zmieni, nie łudźcie sie, lepiej od razu oszczędzajcie pieniądze od babci, żeby szybko zrobić sobie zabieg'. Akurat tu chyba jednak lepiej, żeby chociaż próbowała pomóc im uwierzyć, że wiele rzeczy można uzyskać po prostu dorastając
@nika_blue piszesz o zdjęciu sprzed operacji a usta to zabieg kosmetyczny i nie ma raczej znaczenia co ile się ho powtarza:p, ja tam widzę tylko zrobiony nos. Ale pamiętajmy, że każdy z nas jako nastolatek miał lekko inne rysy twarzy, bo dopiero kształtowały nam się twarze i ciała. Po drugie, dziś ma profesjonalny makijaż, wtedy miała tylko pryszcze ;) ja z takim makeupem na zdjęciach też wyglądam jak po operacjach. Po trzecie,
@nika_blue: oczywiscie, że tak. Takie zdjęcia powinni zobaczyć wszczcy ci, którzy mówią o tym, że przegrali na loterii genetycznej. Krzywe zęby, duży nos, odstające uszy, łysina czy schorzenia dermatologiczne to problem, który dotyka całkiem sporego procenta społeczeństwa. Tak na prawdę przy obecnej technologii, można sobie zrobić plastyke szczęki i wygladać jak gigachad, mieć snieżnobiałe zęby, albo zrobić sobie ogromne piersi. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od tego, jak bardzo nam przeszkadza,