Wpis z mikrobloga

Murcy! Witam i zapraszam na potężne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zbliżają się Walentynki, więc można zrobić swoim rodzicom piękny prezent :) Do wygrania reprodukcja zniszczonego zdjęcia w rozmiarze 21x30cm, które będzie można dać w ramce swoim rodzicom do powieszenia na ścianie! Idealne będzie zdjęcie ze ślubu, albo jakieś inne romantyczne ujęcie :) Losowanie we wtorek o 20. Zielonki niestety nie biorą udziału!

A teraz druga kwestia. Ciąg dalszy tego wpisu, gdzie dostałem od dziadka bardzo dużo starych zdjęć. Okazało się, że zdjęć było prawie 500, z czego kilka było takich, które już u siebie miałem i zdążyłem je kiedyś poprawić. Dorzuciłem do tego zdjęcia z odwiedzin u dziadków, różnych komunii rodzinnych, czy też zdjęć ze ślubów. Wyszło 880 zdjęć, a mi właśnie stuknęło 220 sztuk, które już poprawiłem, więc 1/4 pracy już za mną :)

Korzystam z programu Toggl do liczenia sobie czasu, który spędziłem nad reprodukcjami. Do tej pory naliczyło mi 35 godzin pracy, ale nie pamiętam, ile zeszło mi na te zdjęcia, które zdążyłem zrobić przed otrzymaniem zdjęć od dziadka. Zdjęć będzie na tyle, że będzie trzeba z kilku zrezygnować, ale sądzę, że do albumów trafi około 600 zdjęć. Wychodzi na to, że chyba zrobię dwa albumy - 1 dla dziadków z opisem całej rodziny, a 2 z wszystkimi spotkaniami rodzinnymi. Jeśli chcecie zobaczyć, jak będzie wyglądać taka książka, to zapraszam do tego wpisu, gdzie przedstawiam zrobioną przeze mnie foto-książkę dla drugiej strony rodziny. Tak :) Będzie to album jako foto-książka.

#gericontent #photoshop #starezdjecia #grafika #walentynki
Pobierz
źródło: comment_HN5HEvbh0VBWsDE2Mu5fi24SX9tc467k.jpg
  • 8