Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski proszę o poważne odpowiedzi
Jak uważacie, kiedy jest odpowiedni sposób pójść do łóżka, jeśli myślicie o dziewczynie poważnie? Jestem z chłopakiem miesiąc i dość naciska na mnie, nie będę kłamać, że mam mega ochotę, ale miałam do tej pory jednego chłopaka i zrobiliśmy to po 5 miesiącach. Nie chodzi o to, że robię z tego nagrodę, ale jednak to jest coś ważnego, a po miesiącu to jest takie trochę bezosobowe?

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 18
Jak uważacie, kiedy jest odpowiedni sposób pójść do łóżka, jeśli myślicie o dziewczynie poważnie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Po ślubie. Wielu się oburzy, reszta wyśmieje, ale serio piszę. Jak ktoś myśli o dziewczynie poważnie, to duża szansa że będzie z tego małżeństwo. Więc tak naprawdę sprawy łóżkowe go nie ominą. Seks jest wg mnie zbyt ważny, żeby się na niego decydować nawet i po paru miesiącach.
WolnyDziadek: @southlander: a potem sie okaze ze jestescie niedopasowani w lozku i bedziesz do konca zycia z takim klopsem, bo zakladam ze rozwod w twojej religii nie wchodzi w gre xD
inb4 seks nie jest najwazniejszy - no nie jest, ale jest wazny i watpie zebys chcial tkwic w zwiazku z #!$%@? seksem

zreszta co ja gadam, dla was to seks jest tylko do splodzenia dzieci i potem cipka zamknieta
a potem sie okaze ze jestescie niedopasowani w lozku


@AnonimoweMirkoWyznania: Poza wadami anatomicznymi albo skrajnościami w rozmiarach, każdy facet pasuje do każdej kobiety. Co tu jest do dopasowania? Co, preferencje? Odwaga? Częstotliwość? To jest podejście do seksualności od dupy strony (bez skojarzeń proszę ;) ) . Nie powinno się myśleć o tym czy Ci będzie dobrze, tylko jak zrobić żeby wytworzyć między Wami głębszą więź, właśnie seksem. A jak w pierwszej
Też tak kiedyś myślałem. Życzę Ci żebyś się nie rozczarował.


@hitherto: Czyli się nie przyłożyłeś do sprawy? Bo jak wyraźnie zaznaczyłem - jeśli skupiasz się na tym co Ty możesz zrobić, to ewentualne rozczarowania zależą wyłącznie od Ciebie.