Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pies brata pogryzł kota mojej dziewczyny i ta żada od niego 2000 tysiecy zł. Mój brat nie chce jej tyle dać i dziewczyna powiedziała, że w takim razie spotkają się w sadzi a ja jestem miedzy mlotek a kowadłem :/.
  Zabrałem mojego barata z jego psem wilczurem do mojej dziewczyny na wieś. Dziewczyna powiedziała że pies ma byc w kagancu bo ona nie zna tego psa i ma kota który wychodzi na zewnatrz. Jak weszlismy na jej podwórko to brat już miał założyć mu kaganiec ale ten jak zobaczył kota i się wyrwał to brat nie mógł go utrzymać. Zanim wszyscy dobieglismy do psa to ten mocno poturbował kota :/. Połowa sierci na grzbiecie ściągnięta, liczzne rany, tylna noga poharata, kot ledwo zywy i strasznie dracy morde.
  Dziewczyna wsiadła ze swoim ojcem do auta i szybko do jej weterynarza oddalonego o ponad 50 km bo u niej na wsi nikt nie zajmuje się takimi przypadkami. Kot miał zrobione usg, rentgen, operacje pod narkoza bo okazało się, ze ma tylną lape zlamaną w dwóch miejscach. Malo tego, musial zostać w klinice 6 dni bo musiał dostawac kroplówkę, leci, antybiotyki i takie tam. Do tego policzyła jeszcze paliwo w dwie strony bo była u kota 3 razy. Do tego jeszcze dochodzą leki po wypisaniu i wizyty kontrolne. Łacznie 2 kawałki a nawet moze i wiecej :/. Ja od razu powiedziałem bratu, ze ona pewnie bedzie chciała zwrot kosztów no bo to jego wina, ale on myślał, że da jej 4 stówy plus jakaś lepsza flaszka i to załatwi sprawe. Nie spodziewał się ze to takie koszty beda, w sumie ja tez nie :/.
  Jak mu dziewczyna powiedziała ile to bedzie łacznie pieniedzy to brat powiedział, że on na pewno tyle nie zapłaci i że to jest jakiś przekręt, ze to kosztowało tyle kasy ale dziewczyna ma na wszystko poragon. Dziewczyna też dobra bo i postraszyła brata sądem. Powiedziała, ze jak nie chce zapłacić to ona w takim razie ona bierze prawnika i idzie z tym do sądu :/.
  Ja tłumacze bratu żeby nie robił już afery i żeby zapłacił tyle ile ma zapłacić bo wydaje mi sie ze w sądzie przecież nie wygra i przegra i doją mu jeszcze koszty pstepowania sadowego i bedzie musial ogolnie zpłacić jeszcze wiecej.
  Brat jest na mnie zły, dziewczyna też jest na mnie zła. Dziewczyna jak dzwoni do brata zeby załatwić tą spawe jednak bez prawnika bo jej się też nie chce latac po sadch to brat nie odbiera od niej. Sam nie wiem jak to załatwić.
  Prawde mowiąc 2 tysiace to bardzo duzo, brat tez nie za bardzo ma kase.

  #niewiemjaktootagowac #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #gownowpis #koty #pomocy #pies
  pokaż całość

  odpowiedzi (124)

 • avatar

  Gdybyście się zastanawiali dlaczego ostatnio główna jest zalewana coraz to głupszymi i płytszymi "artykułami" typu
  Zaginęła (tu wpisz wiek) (tu wpisz imię) (tu wpisz miejscowość)
  albo
  Złodzieje ukradli z (Żabki/Biedronki/stacji paliw) dwa piwa oto ich podobizna
  czy
  Biedny (piesek/kotek) (potrącony/pobity) pomóżmy znaleźć sprawcę
  to jest to zasługą niebieskiego użytkownika o nazwie @ESKA_INFO
  Myślicie pewnie że częste pojawianie się tych znalezisk jest związane głównie z wykupieniem za rogale promowania znalezisk na głównej?
  Otóż nie do końca

  Jest lepszy sposób - wystarczy by każdy pracownik utworzył sobie tu prywatne konto i w myśl idei "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność"
  wykopywał w ciemno znaleziska celem promocji i nabijania wyświetleń. Najwidoczniej samo płacenie za promowanie treści nie wystarcza żeby dane znalezisko zostało wykopane... no kto by się spodziewał przy takich wartościowych i ciekawych treściach.

  Dlatego właśnie jak wchodzi się w wykopalisko to widać dużo wysoko zindeksowanych znalezisk z domeny eska.pl W kilka minut od utworzenia zazwyczaj mają one po kilka wykopów

  Z tego miejsca chciałem pozdrowić panów i panie manipulujących znaleziskami to jest:

  Rafal_Strzelec - śląsk eska
  ZnawcaTematu77 - białystok eska
  andreas999 - kraków eska
  fajneznalezionew_sieci - lublin eska
  slow550 - toruń eska
  kormoran_bdg - bydgoszcz eska
  adrianna-gorzka - ta pani skupia sie tylko na wykopywaniu znalezisk kolegów (na 79 wykopań tylko jedno znalezisko bylo nie związane z eską - zapewne przez przypadek)

  jest tego pewno więcej ale na chwile obecną tyle udało mi się znaleźć

  A co @moderacja na to? na moje pierwsze zgłoszenie zareagowali o dziwo dobrze bo przyznali mi racje ze jest to manipulacja.... ale to by było na tyle. Zero ostrzeżeń, banów, konsekwencji.
  Z drugim już było trochę gorzej... zostało podjęte i po chwili oddane bez jakiejkolwiek reakcji.

  Fajny ten wykop, taki nie za uczciwy względem reszty użytkowników i dodawanych przez nich treści... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

  #gruparatowaniapoziomu #wykop #moderacjacontent #manipulacja #oszukujo #afera
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  #p0lka wyjaśnia komentarzem co to jest cienszka praca i dlaczego każdy kto nie gibie jak fizol to oszust i zlodziej społeczny

  #polska #youtube #gospodarka

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (52)