Wpis z mikrobloga

@frycus13: jeanny kompletny klasyk, dawno temu w DE był zbanowany na niektórych stacjach, bo niby gloryfikował gwałt i przemoc.. ale to jak Falco łączy Angielski z Niemieckim jest po prostu bóstwem, uwielbiam jego kawałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bzam: ja powiem tak. Każdy ma ileś swoich ulubionych utworów. Powiedzmy kilkadziesiąt, które są na równi dobre, ciężko powiedzieć który lepszy. Ale jakbym z tych wszystkich ulubionych utworów z całego życia miał wybrać jeden i tylko jeden to prawdopodobnie byłoby to „Rock me Amadeus”. To jest utwór, którego słucham od 30 lat, każdego roku po kilkadziesiąt (kilkaset?) razy i nadal mi się nie znudził. Top topów.
@krootki: Rock me Amadeus, Der Kommissar, Jeanny, Naked (osobiscie jedna z moich ulubionych) i Vienna Calling..

w przypadku tego artysty to słucham jego kawałków od kilku lat i nie mam do tej pory ulubionego, po prostu każdy inny wypełnia jakieś pustki w moim humorze na co dzień, np. Out of the dark jest bardziej głęboki, ujmujący. Coś fajnego na samotne wieczory. Rock me Amadeus, Der Kommissar, Naked, coś świetnego na rozweselenie,
@bzam: Odkąd odkryłem Falco ponad rok temu to jestem jego fanatykiem.To był artysta wielkiego formatu.Jutro mija 21.rocznica jego śmierci :( Bardzo smutna rzecz tym bardziej że nie było mnie wtedy na świecie.Od kilku dni puszczam sobie cały czas np.Naked i im głębiej w chodzę w jego dyskografię to zdaje sobie sprawę jaki on był genialny.Nawet na Data de Groove (wielu uważa to jest najsłabszy album).Fakt faktem mało który artysta mnie tak