Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piorom:

Trylinka o wys. 12 cm waży 28 kg, natomiast o wys. 8 cm – 24 kg. Spotykana jest również trylinka o wysokości 15 cm i wadze 35 kg.


"Przyjemnie" się to musiało układać przez cały dzień...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majtki_z_drutu: w hucie to w ogóle jest wesoło - kiedyś drogi były z klinkieru robione (nie wiem czy to nie był jakiś odpad z rozbiórek) - np. jak się robiły dziury na asfalcie na rondzie Kocmyrzowskim to widać było pod spodem ten klinkier. W wielu miejscach w NH jeszcze to leży pod asfaltem

Musiałoby zajebiście ślisko na mokrym/w zimie
@Gooma: uszanowanko zatem. Te dwa osiedla to taka enklawa na peryferiach Huty i Krakowa, jak tam zajechałem na rowerze w 2010 to czułem się jak w innym mieście, pełno dzieciaków w tym parku w dolince... Jakieś takie dziwne uczucie ciepła mam na to wspomnienie
@DerMirker dla dzieciaka z lat 80 tych i jego rodzinki to bardzo fajna miejscówka do życia. Dużo zieleni, wielkie przedszkole, 3 podstawówki. Fajna komunikacja tramwajowa i sporo sklepów. Takie zaprzeczenie obecnych osiedli gdzie nawet autobus nie wjeżdża, zieleni mało, przedszkola jak są to małe i prywatne... Ehh kiedyś to się planowało.