Wpis z mikrobloga

Udało się... Trochę to zajęło, ale w końcu przeszedłem Resident Evil 2, a przynajmniej pierwszy raz przeszedłem. Na początek wybrałem sobie Claire na hardcore.... W ogóle to moja pierwsza styczność z całą serią...

Gra jest naprawdę bardzo dobra. Super klimat, świetne zadania, postaci, ciekawa historia. Do tego możliwość przejścia jej kilkukrotnie innymi postaciami, które mają nieco inną fabułę. Na minus zaliczyłbym jedynie boss-fighty, które przez mało precyzyjne sterowanie są frustrujące i momentami doprowadzały mnie do szewskiej pasji... ale jednocześnie dawały bardzo dużą satysfakcję, kiedy wreszcie udawało się ich pokonać... Pewnie ma na to wpływ tryb hardcore, na który się zdecydowałem, ale teraz nie żałuję. Przynajmniej było wyzwanie :)

Grę mogę z czystym sercem polecić. Jeśli nawet nie teraz, to na jakieś zniżce warto ją nabyć, bo daje sporo godzin zabawy, jak na singlową gierkę.
#pcmasterrace #residentevil #gry
Pobierz
źródło: comment_ruXX4ha8ZVx6GXSFYOgAhbV8mbJxGvCU.jpg
  • 4
@coolface: Nice, ale jak się już wie co się robi, to wiadomo, że szybciej dużo idzie. Wybrałem Hardcore, bo czat chciał popatrzeć jak się męczę... Oni byli wniebowzięci ;)

@frutson: Ja sporo się kręciłem, wracałem po przedmioty itp. Zwyczajnie nie wiedziałem co się może przydać itd. Tak samo miałem problem z lizawkami na początku... No generalnie uczyłem się samej mechaniki gry :)