Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
https://www.wykop.pl/wpis/38749095 ale jaja

Najpierw mnie typ śmieszył, potem poprawiał samoocenę, potem #!$%@?ł, ale teraz to chyba jednak mu kibicuję. I mam w dupie to czy baitował czy nie.
Znaczy dalej jest #!$%@?, no ale dajcie spokój, jeszcze niech się dorota wełłna wypowie w śniadaniowej o tym.
I nie można tak po prostu pominąć sobie tego, że te dziewczyny, chciały się spotkać, pomimo chamskiego zachowania janusza. I to tylko dlatego, że w naszym światopoglądzie (redakcji) jak dziewczyna to kwiatuszek i pachnie.
To tak jakbym chodził po Gdańsku, darł ryja Arka Gdynia pany i się dziwił, że dostałem #!$%@?. Albo że wpuszczam cygana do domu, a on mnie chce okraść. Szok #!$%@?.
Jakby mi nawet typiara 10/10 tak pisała, no przecież w życiu bym nie poleciał się spotkać i to jest tak proste. Ale nie wygodne i nie pasuje do pożądanego wydźwięku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I nawet z tym nie handlujcie bo taka prawda. A jeżeli wy różowe twierdzicie, że po takich tekstach i tak byście się spotkały, to jesteście szlaufy. Tak, macie do tego prawo i mimo wszystko nikt nie powinien nikogo wystawiać, ale proszę nie przysypywać gówna płatkami róż. Albo się szanuje siebie, albo nie, bo nie mam nic przeciwko ruchańsku dla ruchańska, ale żeby z osobą która mnie tak traktuje od startu? #!$%@? bez przesady.

#afera #januszpol #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #przegryw #klaudiusz #rozowepaski #niebieskiepaski #rigcz #bekazpodludzi
  • 4
@hihi_jery: chodziło Ci o to, że taka nie napisze, bo takie się z zasady pierwsze nie odzywają?
Czy, że do mnie personalnie taka nie napisze bo jestem #!$%@??

Na pierwsze odpowiem - być może, nie wiem
Na drugie odpowiem - to oczywiste

Tylko, że co to zmienia, że nawet by nie napisała?
Jak Ty byś napisał, że nie zjesz mojego gówna za 1000zł to muszę nasrać do słoika i jechać do