Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pytanie. Od dziś jestem w domu bo jestem chory. W pracy wczoraj poinformowalem że mnie nie będzie dziś bo miałem się zapisać na dziś do lekarza. W przychodni (publicznej, rzecz jasna...) powiedzieli mi żeby dzwonić od 8 rano to na ten sam dzień się uda umówić. No to dzwonie dziś od 8 a tu babka mi mówi że trzeba było przyjść przed 8 rano do przychodni się zapisać. Do tego mam gorączkę, ciężko mi się ruszyć z łóżka.

No i problem zaczyna się taki ze lekarz nie musi mi wypisać L4 wstecz. Ja nawet nie wiem czy mnie przyjmą jutro. Czy mogę mieć jakieś problemy przez to w pracy? Co mam zrobić? Iść prywatnie i zapłacić żeby nie mieć problemu?

Pomóżcie. #kiciochpyta #praca #zdrowie #nfz #pracbaza
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@worm_nimda: bo to NFZ a ludzie bywają kaprysni, nawet lekarze. No i nie chciałbym wykorzystać nż w lutym. Ale masz rację w sumie, trochę panaroicznie myślę.

Dzięki wielkie za pomoc
@kaitek666: tez miałem problem z przychodnia, mialem ropień, nie chciała mnie babka przyjąć w mojej byłej przechodni w piątek, powiedziała ze spoko na wtorek może mnie zapisać, to ja zwyzywałem ze jest niepoważna, w tej samej chwili zmienilem przychodnie na taka wielka evomed, tego samego dnia mnie przyjęli i jeszcze babka do chirurga wysłała w tym samym budynku, uważam ze nie ma co być zapisanym w przychodni w której nie możesz