Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: to nie zgłaszaj komciów :)

Ok ale jak się cytuje? (,)

@Poches: zaznacz fragment mojej odpowiedzi, a potem kliknij na odpowiedz. Tak najprościej. Ewentualnie możesz użyć znacznika "cytat" (obok B i I) i pojawia się znak mniejszości na początku linii >

Cytowany tekst...
@simperium

@WuDwaKa: to nie zgłaszaj komciów :)


Ok ale jak się cytuje? (,)
@Poches: zaznacz fragment mojej odpowiedzi, a potem kliknij na odpowiedz. Tak najprościej. Ewentualnie możesz użyć znacznika "cytat" (obok B i I) i pojawia się znak mniejszości na początku linii >

Cytowany tekst...

No właśnie ja zazwyczaj używam apki i kiedyś przez dłuższą chwilę szukałem na kompie opcji cytuj, nie znalazłem, a teraz już
@Berkas: Zacznij nową linię od tego znaku > . Wszystko co dasz po nim będzie cytatem. Zatem cytowanie na apce pewnie wygląda tak:
1. zaznaczasz interesujący komentarz
2. kopiujesz do schowka
3. klikasz odpowiedź
4. wpisujesz ręcznie znak >
5. klikasz "wklej".
6. wbijasz enter
7. wołasz @ osobnika
8. wpisujesz odpowiedź

voila, dobrze, że nie trzeba po każdym kroku uzupełniać captchy ¯\_(ツ)_/¯
@Berkas: Zacznij nową linię od tego znaku > . Wszystko co dasz po nim będzie cytatem. Zatem cytowanie na apce pewnie wygląda tak:

1. zaznaczasz interesujący komentarz

2. kopiujesz do schowka

3. klikasz odpowiedź

4. wpisujesz ręcznie znak >

5. klikasz "wklej".

voila, dobrze, że nie trzeba po każdym kroku uzupełniać captchy ¯_(ツ)_/¯


@simperium w sumie wiem, że to proste, ale apka robi to za mnie, może nie idealnie, ale jako
@takanazwa5: tak jak wspomniał @Berkas - wszystko do entera. Przykład:

cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane zdanie to cytowane