Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witajcie! Prognozy pogody na koniec wakacji są obiecujące, więc aby było jeszcze weselej postanowiłem zrobić dla Was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na soxinthebox.pl pojawiły się nowości, coś jagodowego i coś dla fanów #psy (。◕‿‿◕。)
  Pośród plusujących wylosujemy jedną osobę, która dostanie od nas (oczywiście #zadarmo) dowolnie skompletowany box z trzema parami skarpet i darmową dostawą do wskazanego paczkomatu!

  Dodatkowo odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „summerend” otrzymacie 20% zniżki! Zniżka będzie trwała do końca sierpnia :)

  Losowanie przez #mirkolos jutro około 15.00, zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału!

  #soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #socksinthebox #skarpetkiboners
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Dawanie koperty z pieniędzmi państwu młodym to jakaś pojebana akcja.
  Skoro para chciała abym pojawiła się na ich weselu, niech nie oczekuje ode mnie zwrotu kosztów za miejsce. Co to za popieprzona tradycja? Płacić za udział w jakiejś szopce, abstrahując od tego, że jest możliwość odmówienia.

  Super impreza, nie dość, że droga to widok nachlanego towarzystwa nie napawa chęcią.
  Chcecie mieć wesele? - ponoście tego konsekwencje finansowe a jak Was nie stać to nie róbcie.

  pokaż spoiler Podobno wesele robi się dla gości a nie dla siebie.


  #zwiazki #slub #wesele
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  Ostatnio zdarzyła mi się przykra sytuacja z dziewczyną. Po około roku czasu bycia razem zastałem ją całującą się z innym chłopakiem. Postanowiłem się wycofać i przygotować "zemstę". Natknąłem się na pewne ogłoszenie na facebooku gdzie facet chciał oddać gruz za darmo z możliwością "dostawy" za odpowiednią dopłatą. Popisałem z facetem, ugadałem co i jak - zapłaciłem za dostawę podałem adres na który ma dostarczyć "towar" i kazałem wyjebać przed bramę, bramę mojej byłej dziewczyny. Jestem z siebie dumny
  #czujedobrzeczlowiek #logikarozowychpaskow #zwiazki #wygryw #chwalesie #p0lka
  pokaż całość

  odpowiedzi (108)