Wpis z mikrobloga

Kapiszon taki 21:37/4.76

coś czuję że oni mają więcej nagrań, dla mnie to koniec tej gówno partii, nie będę płakać, oszukali zwykłych polaków zapewniając o rzeczach których nie są w stanie zrealizować, platforma to też syf, owszem, doceniam ich wkład ale ja jako polak nie dostałem od nich nic by żyło mi się prościej, nawet warunków do działalności jednoosobowej

sumienie mam czyste, nie wiem, mogę zagłosować na platformę przeciwko pisowi, ale osobiście wiem że nie mam na co liczyć, osobiście zaczynam naukę niemieckiego bo szkoda życia

#neuropa #kapiszon #bekazlewactwa
#polityka #oswiadczenie
  • 9
@Haramb3: zobaczymy, ja piszę ten posty by mieć czyste sumienie, pis nic nie zrobił, mieli w tym miesiącu przyjąć te całe wyższe płace, już wiadomo że aż do zmiany władzy będę żył jak robactwo, szkoda życia
Ja osobiście nie jestem w stanie zrozumieć tego co tu się dzieje;

-zadłużają państwo na głupoty- dziwią się że nic się nie zmienia
-przez to co wyżej podatkują co się da w efekcie czego ludzie nie mają za co żyć- wyjeżdżają
-wróć na początek

oni są serio jacyś psychiczni
według wyliczeń jakby ograniczyli biurokrację to już mają ok 30mld wolnego, to samo z innymi wydatkami, mamy wolne ok 50mld by i podwyższyć płace obniżając podatki i jednocześnie dać umiarkowany socjal pro rodzinny-pomocowy a oni nic nie robią...
zresztą, pierdu pierdu, nic to nie zmieni, z tego co wiem to oni na lajcie mogą wyprodukować te 50mld + jakby się ogarnęli, to nie, lepiej mieć burdel i utrudniać życie wszystkim bawiąc się w demokrację