Wpis z mikrobloga

jak tak można? powiedzcie mi to.
Pisał do mnie przez jakiś czas mój kolega z pracy. Ja mu nie odpisywałam (mój błąd, mogłam mu powiedzieć od razu, że jestem niezainteresowana). Wypisywał do mnie ciągle, nawet kiedyś do mnie w pracy podszedł i mi powiedział, że jest na mnie zły, że mu nie odpisuje.
Ja nie wiem, czy tak ciężko jest pojąć, że jestem niezainteresowana? Serio? Wam, #niebieskiepaski, trzeba jakieś pismo wysyłać z decyzją czy co?
Najlepsze jest to, że potem mnie zablokował XDDD (Fuck logic). Co więcej, dwa dni temu czekał na mnie specjalnie pod pracą, wychodze, gadka szmatka, ja idę w stronę swojego domu, on chyba chciał mnie odprowadzić bo szedł ze mną ciągle. Odprowadził mnie pod sklep, chciałam zrobić zakupy więc mu mówię, że idę. No i się zaczął wykład. 'Dlaczego mnie ignorujesz? Dlaczego nie odpisujesz? Dlaczego?', powiedziałam mu, że gdybym była zainteresowana to bym odpisała. On nadal nie czai XD 'No ale dlaczego nie chcesz ze mną iśc na kawę?' I tak męczył mnie przez jakieś 10 minut. W końcu mu powedziałam dosadnie 'BO NIE JESTEM ZAINTERESOWANA'. On się popatrzył i do mnie 'no to cześć' xD
No i powiedzcie mi jak można nie umieć odczytać tak prostych przejawów braku zainteresowania ze strony drugiej osoby?
Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą.
#gownowpis #logikaniebieskichpaskow
  • 19
@niemamnicku0 widocznie trafiłaś na upartego lub takiego co się naoglądał komedii romantycznych z przesłaniem, że kobieta tylko udaje niedostępną i trzeba jej pokazać, że mu zależy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@niemamnicku0: ogólnie jak czytałaś jego wysrywy i nic nie pisałaś, to się nakręcał biedak, że udajesz niedostępną. Łatwiej jest napisać trzy słowa Nie jestem zainteresowama i by wszystko się skończyło, ale chyba wolałaś jego płaszczenie. A on pewnie spod tagu #przegryw więc też nie ogarniał. Tutaj oboje jesteście winni.

A jak nie czytałaś wiadomości, to on debil ¯\_(ツ)_/¯ Choć ja i tak bym napisał na Twoim miejscu, zeby spadał :)
to bardzo typowe dla facetów


@TwarozekSernikowy: serio zaczynam być ciekaw Twojego życia i tego czy jesteś jakimś 10/10, skoro ktoś stara się o Ciebie od 14 lat (myślałem że żonę i dziecko miał wcześniej szczerze, dziwna idea jedną wyrywać z drugą się żenić), jakbyś miała chęć coś napisać w temacie to chętnie przeczytam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)