•  

5540700 - 1500 = 5539200

Dzisiaj miałem Dzień Wielkiej Niechcicy - zaczęło się przy porannym bieganiu, a finał był przy pływaniu. Nie dość, że się spóźniliśmy bo syn strzelił focha jak stąd do Marsa, to na dzień dobry zastałem tor na którym już pływało 8 osób. Nic to, wzdechłem, poczekałem na chwilę luzu i ruszyłem żabką. Po nawrotce nawet zrobiło się luźno, więc pomknąłem kraulem - a tam znowu luźno... i wyszło, że nawet fajnie się pływa (ʘ‿ʘ)
    Znowu chwilami musiałem po nawrotce płynąć żabką zamiast kraulem, parę razy wziąłem się za wyprzedzanie - i tak minęło pierwsze 500m, o dziwo znowu zmieszczone w 12 minutach ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
    Potem szło raz lepiej, raz gorzej - ale koniec końców kilometr skończyłem po 25 minutach, a potem jeszcze zrobiłem 300m zanim synowi skończyła się lekcja.
    U młodego foch nadal był potężny więc powiedziałem, żeby se poszedł na jacuzzi a sam dorobiłem jeszcze te 200m, tym razem już jako jedyny użytkownik toru. I nadal dwa baseny kraulem z rzędu to maximum tego na co mnie stać...
    Całość zaliczona w 38 minut. W sumie lepiej niż się spodziewałem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#plywajzwykopem #plywanie #ruszkrakow

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Da rade podjebać youtubera na policję i czy film ze wskazaniem prędkościomierza jest jakimś prawnym dowodem?

Youtuber którego głównymi widzami jest podstawówka leci 121km/h w terenie zabudowanym (akcja w 7:15)

#prawo #csiwykop #wykopefekt #polskiyoutube #patologiazewsi

odpowiedzi (60)

Varys - Władza to ciekawa sprawa, Panie. Lubisz zagadki?
      Tyrion - Uraczysz mnie jakąś?
      V - Trzech ludzi siedzi w pokoju. Król, kapłan i bogacz. Przed nimi stoi najemnik. Panowie każą mu zabić dwóch pozostałych. Kto zginie, a kto przeżyje?
      T - Zdecyduje najemnik.
      V - Nie nosi korony, nie ma złota i nie lubi bogów.
      T - Miecz daje mu władzę.
      V - Skoro to rycerze rządzą - dlaczego udajemy, że robią to królowie? Kto tak naprawdę odpowiada za śmierć Neda Starka? Joffrey, kat, czy może ktoś inny?
      T - Jednak nie lubię zagadek.
      V - Władzę ma ten, kogo ludzie uważają za władcę. To sztuczka. Cień na ścianie. A czasami mały człowiek może rzucać bardzo duży cień.

I to są kurła dialogi na miarę GoTa, a nie te pipydówy co dostajemy w ostatnich sezonach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#got
      pokaż całość

odpowiedzi (14)

• odpowiedzi (23)