Wpis z mikrobloga

Jakaś pani na jto napisała w komentarzu na mój temat: Śnierzyn to poplecznik Mareckiego , przyklaskuje też Olkowi na lajwach. Ogólnie dość wulgarny typ , sądząc po wpisach.
To tak dla sprostowania:
- nie mam nic wspólnego z Mareckim poza tym, że dałem mu numer do redaktora TVN i do tipdonation
- Olka mam w du... i nigdy nie oglądałem jego live, co najwyżej fragmenty z nich, ani razu się nie udzieliłem
- tak, jestem dość wulgarny. Droga Pani, jak nie wiesz o co chodzi i piszesz farmazony, to lepiej sie nie udzielaj.. Albo czytaj i oglądaj dużo, wtedy może zmienisz swoje podejście..
#jaktoogarnac #kurzatkowski
  • 14
@Bezszelestnie: Tu na wykopie odpisuję oficjalnie, bo robią ze mnie na grupie głównego winnego krzywdy Jacka. Jak słusznie zauważył @Balwanek_i_platki_sniegu w swoim wpisie.
Prywatnie to ja tam ostro bunuję na grupie
d) bunować - mniej więcej to samo co lofrować, ale gorzej, z domieszką rzeczy nielegalnych, bunować można też np. na strychu, poszukując czegoś - wtedy padał okrzyk "Co tam bunujesz?"
snierzyn - @Bezszelestnie: Tu na wykopie odpisuję oficjalnie, bo robią ze mnie na gru...

źródło: comment_5F9LxM3QM3ymN8GVlGWCLAD0rJBJLGWs.jpg

Pobierz
@kinsky77: Moja babcia zawsze tak mówila - Nie bunuj mi tam! Jest kilka innych, które na pewno kojarzysz (ale to bunowanie świetne jest):
Człowiek zatem może:
a) kierdzić się - kierdzi się również tłuszcz, gdy smaży się pączki (jak któryś pęknie i się wyleje powidełko, albo zamiast wódki do ciasta doleje się octu), czyli po prostu się burzy i kipi. Kobieta, która się kierdzi, się gzi z kimś.
b) gzić się