Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z #niebieskim od 5 lat i od jakiegoś czasu seksu jest mniej. Bywa i co 2-3 tygodnie. Często próbuje się od niego dowiedzieć czy sobie jakoś z tym radzi czyli czy się masturbuje, ale on unika tematu jak ognia xD albo odpowiada że nie robi tego ( ͡º ͜ʖ͡º).
Tylko jedno nie pasuje bo wcale nie próbuje mnie zachęcić do seksu, czyli sam nie ma potrzeby bo pewnie sobie sam ogarnia temat.
Mirki powiedzcie jak tu u Was facetów jest. Jak często musicie się zaspokajać? Orientacyjnie.
Ja nie wypytuje go dlatego żeby mieć jakieś pretensje. W życiu! Po prostu jestem mega ciekawa. Kobiety mają inaczej więc nie mogę tego nawet przyrównać.

#seks #zwiazki #anonimowe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Jak często faceci się masturbują?

  • Raz w tygodniu 9.4% (18)
  • Kilka razy w tygodniu 84.9% (163)
  • Raz w miesiącu 5.7% (11)

Oddanych głosów: 192

  • 21
czy się masturbuje, ale on unika tematu jak ognia xD albo odpowiada że nie robi tego


@AnonimoweMirkoWyznania: perfidny kłamca

Ale to nie przez masturbację nie chce orać Twojego ogródka, bo to są dwie różne rzeczy paradoksalnie.
Już dzisiaj pisałem to raz: wyglądasz jak na aktualnym zdjęciu tylko włosy masz krótsze, czy nie bardzo? #pdk (w sensie czy się nie spasłaś). Dbasz o siebie?
raz dziennie to jest mus, ale jezeli chodzi o seks to maks 2 dni bez seksu wyrzymam


@AspinA: otóż to. Fapnąć sobie 5 minut roboty kiedy tylko się chce a żeby ruchać to trzeba najlepiej stworzyc nastrój, gra wstępna, napocić się, żyć w stresie ze guma pęknie czy coś innego a ta zwykle wypnie dupę i jeszcze powie że było tak sobie.

Poza tym choć może się wydawać dziwne to nie
OP: Zacznę od tego że pieróg na boku odpada bo nie miałby kiedy. Cały wolny czas spędzamy razem, a od czasu do czasu ze znajomymi. Ale po pracy on ma na głowie dużo nauki. Myślę że to go mocno absorbuje.
Trochę źle się wyraziłam. To nie jest tak ze on w ogóle nie chce tego seksu. Chce! Tylko ja sama mam spadek libido, gorszy okres w życiu.
Oby dwoje też zaczęliśmy
ro.an: @AnonimoweMirkoWyznania: tak jak napisano wyżej, faceci nie muszą myśleć 24/h o seksie, a nawet jeżeli w myślach chceliby się poruchać, to czasem w realu po prostu nie mają siły i to jest normalne. Mój niebieski miał okres, kiedy dużo pracował + ogarniał jeszcze dużo organizacyjnych spraw związanych z czymś innym, mimo że praktycznie z nim wtedy mieszkałam, to seksu nie było chyba przez niemal dwa tygodnie. Mi trochę brakowało,