Wpis z mikrobloga

5 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10

Wpis dotyczy wczorajszego dnia. Dzisiaj w pierwszym komentarzu zamieszczę również makroskładniki, witaminy itd.
Nie będę tego robił jednak regularnie bo niektóre posiłki są upierdliwe w liczeniu, a skupiam się na kwestiach finansowych.
Za radą 2-3 mirków kupiłem jakąś tanią multivitamine za 5,99 - 30 tabletek. zatem tabletka jedna za 20 groszy będzie doliczania każdego dnia.
Zrobiłem też arkusz w excelu gdzie wpisalem wszystkie zakupy, zeby przypadkiem nie wydać więcej niż mogę.
Będzie ciężko.

ŚNIADANIE Pieczone ziemniaki i 2 jajka sadzone plus ćwikła z chrzanem.
- 2 jajka 1 zł
- 640 g ziemniaków 1 zł 70 gr
- Ćwikla 25 gr

KOSZT POSIŁKU 3 zł

OBIAD Twaróg z jogurtem
- Jogurt wiśniowy 400 g 1 zł 95 gr
- Twaróg 250 g - 1 zł 99 gr

KOSZT POSIŁKU 3 zł 94 gr

KOLACJA Kasza gryczana z szynką i ćwikłą
- 100 g szynki pieczonej 1 zł 28 gr
- 150 g kaszy gryczanej 49 gr
- 50 g ćwikły 24 gr
- tabletka multiwitamina 20 gr

KOSZT POSIŁKU 2 zł 26 gr
KOSZT DNIA 9 zł 70 gr (doliczyłem pół butelki mineralnej)

PRZEJEDZONA KASA NA DZIEN DZISIEJSZY 49 zł 16 gr
Samopoczucie dobre, głodu raczej nie ma zbyt dużego poza lekkim wynikającym z deficytu, z którego
akurat się cieszę bo zgubienie części sadła to dodatkowy plus.

#oswiadczenie #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #sniadanie #obiad #kolacja

Wołam:


@Flidd @munchkin @Shadowglory @BenzoesanSodu @Hubi112 @Rabu @SpalonyHeretyk @FantaZy @Anaxa @panpikuss @DeerIda @ele_ktryk_ @VonHautkopf @Route6 @nokash @l_Grela_l @mirkewolnystrzelec @Ausfahrt @Seractil12 @Naiken @Niuniejszyn @TojaNiedzwiedz @Dokki @mkkud @WladcaSlimakow @biauywilg @archanger @cns @pancreas @Amorfly @Naisa @mwss
Pobierz Arturian - 5 dzień wyzwania prowadzonego pod tagiem #dzienza10

Wpis dotyczy wczora...
źródło: comment_PObEU634BkvXJ7lslrutcr88bTqbtaDC.jpg
  • 56
@MillerAdam: w ogole nie cwicze, 70% dnia siedzę. Raz w tygodniu planuje dłuższe spacery. W sobote byłem 21 km. Waga 103 kg. Wiem, że trochę za mało ale myślisz że jak dorzucę jeszcze worek kaszy to będzie git?
@munchkin: zobacze jeszcze. Na bank nie bede zyl za 10 zl ale licze, że po prostu troche się ogarnę z #!$%@? hajsu na głupoty i głównie z wyrzucaniem żarcia, bo to była plaga. Przy okazji odzwyczajam się od coli. Może nawet pociągne ten czelendz ale wprowadze jakies boostery typu 15 w tygodniu dodatkowe na warzywa i mozliwosc korzystania z moich oliw i przypraw. Właśnie jem barszcz ktory wczoraj robilem i juz
@nokash: dzięki Wam. przeciez gdyby nie to, ze to jest publiczne wlasciwie i sa stali obserwatorzy to juz bym drugiego dnia wypil fritz cole od loszki i wczoraj monstera mango ktorego znalazlem w pracy :/
Chce byc uczciwy choc oszukuje z sola i pieprzem ale uznajmy, ze #!$%@? to z ikei i mcdonalds :D
Możliwe tylko, że będę musiał jeden dzień przerwać bo jadę na koncert i nastepnego dnia wracam ze
@TheDamex: kupuje kostke masla jeszcze i tym bede podbijal ze 100 kcal jeszcze w zaleznosci od dnia bo narazie smazylem na kupionym boczku i ten tluszcz w sumie wylewalem, a maslo mi pasuje w potrawach.